1,307 Görüntülenme
Aşk Benim Soyadım
8.8 IMDB Puanı
10 1 9 185

Aşk Benim Soyadım

(Meenakshi Sundareshwar)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Vivek Soni, Aarsh Vora

Orijinal adı Meenakshi Sundareshwar olan 4k formatlı filmde Vivek Soni yapımın yönetmenliğini üstlenmiştir. Vivek Soni ayrıca Aarsh Vora’ya senaryoda da eşlik etmiştir. Abhimanyu Dasani, Purnendu Bhattacharya ve Sukhesh Arora isimleri ise filmin başrol oyuncu kadrosundaki isimlerdir. 


Aşk Benim Soyadım isimli dublajlı filmde iki yeni evli çift bulunmaktadır ve film belki de milyonda bir çiftin başına gelen bir olayı anlatmaktadır. Yeni evlenen çift düğünlerini yaparlar, gülerler ve eğlenirler ve her şey çok güzel devam eder. Düğün sonrası kendi evlerine çekilen çift karı koca olmaya fırsat bulamadan telefonun sesi ile irkilirler. Telefonun diğer ucundaki ses kocayı çok sevindirir çünkü bu ses onun büyük şehirde ve büyük bir şirkette başvurmuş olduğu işe alındığı bildirmektedir. Hemen yola çıkması şartı ile işe kabul edilecek olan koca mecburen bavullarını hazırlar ancak karısı da onu desteklemektedir. 


Başta kocasını destekleyen genç kadın ilk zamanlar uzun mesafe evliliğini sürdürmeye çalışır. Birbirlerini arayan ve nette arada görüşen yeni evli çift her geçen gün bir parça daha mesafelerin acısını hissetmeye başlarlar. Buna daha fazla dayanamayan genç kadın kocasını görmeye gitmek ister ancak bunu kimseye söylemeden yapar çünkü bu ziyaretinin bir sürpriz olmasını istemektedir. Büyük bir heyecanla kocasının bulunduğu iş yerine giden genç kadın kocasını bir partide ve başka bir kadınla kucak kucağa dans ederken bulduğunda söyleyecek bir söz bulamaz ve hemen oradan tren istasyonuna gider. Kocası da peşinden onu takip eder ve durumu anlatmak ister ama genç kadın için gördükleri her şeyi anlatmıştır. Bu evliliğin bittiğini söyleyen ve trene binip küçük kasabasına dönen genç kadın gözyaşları içinde kocasının yanından uzaklaşırken kocası da orada öylece kalmıştır. Genç kadın bu fevri boşanma kararında haklı mıydı, yoksa bir kere de olsun kocasını dinlemesi kararının değişmesine yeter miydi?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın