713 Görüntülenme
Aşk Dalgaları
5.2 IMDB Puanı
10 1 6 64564

Aşk Dalgaları

İki gencin zamanla gelişen ilişkisini hem eğlenceli hem melankolik bir şekilde anlatan 4k formatındaki Into the Wind, 2022 yapımı bir komedi, drama ve romantizm filmi olarak karşımıza çıkmaktadır.


Filmin başrolünde yer alan Micah, popüler bir otelde garson olarak çalışan bir genç. Micah karakterini Jakub Susak isimli oyuncu canlandırıyor. Micah, genç, iyimser ve hayatından mutlu birisi. Garsonluktan arta kalan vakitlerinde ise Micah, büyük hobisi olan uçurtma sörfü sporunu yapıyor. Micah’ın ilişkileri, sürekli otele gelen insanlarla olduğundan, hiçbir zaman uzun süreli bir ilişki yaşayamıyor. Micah’ın ilişki kurduğu insanlar, tatil süreleri dolduğunda, otelden gidiyor ve böylece Micah ile olan iletişimleri kesiliyor. Fakat filmin ilerleyen dakikalarında, Micah’ın çalıştığı otele gelen birisi, Micah’ın hiç olmadığı kadar mutlu zamanlar geçirmesini sağlayacak.


Filmin bir diğer başrol karakteri olan Ania, zengin bir aileden gelen, prestijli bir liseden mezun olmuş bir genç. Ania karakterini Sonia Mietielica isimli oyuncu canlandırıyor. Ania, 5 yıl önce, annesini kaybetmesinden sonra, büyük ve uzun süreli bir depresyon dönemi yaşıyor. Ania’nın babası Andrzej ise büyük ve başarılı bir avukatlık şirketini yönetiyor. Andrzej karakterini Marcin Perchuc isimli oyuncu canlandırıyor. Eşi öldükten sonra Andrzej, yeni bir kadınla evlenerek, bir çocuk sahibi oluyor. Ania’nın bir öz babası, üvey annesi ve bir üvey kardeşi de olsa, kendisini gerçek bir ailede hissetmiyor. Kızının bu durumunu gören Andrzej, Ania’nın ruhsal sağlığı hakkında endişelenmeye başlıyor. Kızını terapilere gönderen baba Andrzej, ailecek bir seyahat planlıyor.


Andrzej, aynı zamanda da bir doktor. Andrzej, kızı Ania’nın da, kendi yolundan gidip, doktor olmasını istiyor. Babasının mutlu olmasını, kendisiyle gurur duymasını isteyen Ania, doktorluk okulunu kazanıyor. Ania okula başlamadan önce de, Andrzej’in düzenlediği tatile gidiliyor. Bu tatile Ania, babası, üvey annesi ve üvey kardeşi ile beraber çıkıyor. 


Ania’nın ailesi ile beraber gittiği otel, Micah’ın garsonluk yaptığı otel oluyor. Ania ve Micah, tatil sırasında tanışıyor ve samimi bir ilişki kurmaya başlıyor. Ania’nın ailesi, bu ilişkiden memnun olmasa da, Ania bu konuda kararlı olduğu konusunda ısrar ediyor ...

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın