1,874 Görüntülenme
Ayı Kardeşler 4 Fantastik Dünyalar
5.6 IMDB Puanı
10 1 6 149

Ayı Kardeşler 4 Fantastik Dünyalar

(Fantastica: A Boonie Bears Adventure)
Senaryo Leon Ding, Qin Wan, Rachel Xu

Ayı Kardeşlerin dördüncü filminde gerçek dünyada yaşayan çok ünlü bir hazine avcısı vardır. Bu hazine avcısı şu ana kadar çok özel ve değerli şeyleri çalıp koleksiyonuna etkilemiştir. Şimdi ise bu koleksiyonuna daha değerli bir şey ekleme hedefindedir. Bu sefer peşinde olduğu şey onun dünyasına ait değildir ve bu yüzden oldukça da değerlidir. Hazine avcısının peşinde olduğu şey Altın Geyiktir. Avcı ne olursa olsun bu geyiği istiyordur. Bu yüzden kendi oluşturduğu bir hırsız grubunu geyiği çalmaları için görevlendirir. Hırsızlar bilmedikleri bu dünyaya gelip geyiği çalıp tekrar kendi dünyalarına dönmelidirler. Hırsızlar sonunda Altın Geyiğin dünyasına yanı aynı zamanda da ayı kardeşler Briar ve Brumble’ın dünyasına gelirler. 


Hızsızlar görevlerinin oldukça basit olduğunu düşünüyorlardır. Altın Geyiği bulduklarında başka hiçbir sorunları kalmayacağını düşünüyorlardır. Ama bu onlar için çok büyük bir yanılgıdır. Çünkü Briar, Brumble ve onların ormanda yaşayan dostları ile birlikte oduncu Vick hırsızları durdurmak ve onların kendi dünyalarından bir şey çalmasına engel olmak için harekete geçerler. Ekibin amacı hırsızlardan önce Altın Geyiği bulup çalınmaması için korumaya alacaklardır. Peki hangi ekip daha hızlı? Briar ve Brumble bu görevde başarılı olabilecekler mi? Eğer Altın Geyiği kaybederlerse ayı kardeşlerin dünyasını büyük bir yıkım beklemektedir. Bu yüzden ellerinden geleni yapmak zorunda olan ekibin başına neler gelecek?


Yeni bir maceraya atıldığımız Boonie Bears: Entangled Worlds filmi dilimize Ayı Kardeşler: Fantastik Dünyalar olarak geçmiştir ve 4k film 1 saat 29 dakika uzunluğundadır. IMDB puanı 5.6 olan yapımın yönetmeni, serinin diğer filmlerinin de yönetmeni olan Ding Liang’dir. 26 Ocak 2018 tarihinde vizyona girmiştir. Orijinal dili Çince olan animasyonun Türkçe dublaj seçeneği sitemizde yerini yüksek görüntü kalitesi ile almıştır. Animasyonun seslendirmesinde Mario Lopez, Josh Peck ve Hanna Allsaar gibi isimler yer almıştır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın