360 Görüntülenme
Bangır Bangır
5.0 IMDB Puanı
10 1 5 31357

Bangır Bangır

(Blast Beat)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Esteban Arango, Erick Castrillon
Ödüller 1 ödül & 2 Adaylık.

Mateo ile Carly isimli iki erkek kardeş ülkeleri Kolombiya’dan ayrılıp kendilerine Amerika’da yeni bir hayat kurmayı istemektelerdir. Özellikle de Carly kendisine Amerika için bambaşka bir hedef belirlemiştir. Carly’nin aklında ve fikrinde olan tek şey Georgia Havacılık ve Uzay Enstitüsü'ne girip oradan mezun olup sonra da Nasa için çalışmaktır. Fakat Mateo için bu hayal biraz yüksektir ve böyle bir hayalim gerçek olacağına pek ihtimal vermez.


Mateo ile Carly sonunda ailelerinin de desteğini almayı başarırlar. Çünkü genç erkek kardeşlerin ailesi onların Kolombiya’da kalıp siyasi ya da başka suç ortamlarında ziyan olmalarını istememektelerdir. Bu yüzden çocukları için en iyi ülkenin Amerika olduğuna karar veren aile onları bir şekilde Amerika’ya yollamaya başarır. Sonunda Mateo ile Carly kardeşler kendilerini Amerika’nın varoş mahallelerinden birinde bulurlar. Ekranlarda gördükleri Amerika ile geldikleri Amerika arasında dağlar kadar fark olduğunu gören kardeşler kendilerini bu etkinin altında ezilirken bulurlar. 


Fakat bir kere Amerika’ya gelinmiştir ve sıra hayalleri gerçekleştirmeye gelmiştir. Ama Mateo ile Carly kardeşler hayallerine doğru attıkları bir adımda karşılarında onlara engel olarak duran ve iki adım geri gitmelerine nende olan sorunlarla karşı karşıya gelmeye başlarlar. Tüm bunlar yaşanmaya başlandığında Mateo bu olanları tahmin ettiğini söylese de Carly onu dinlemez ve kendi hayalini bırakmamaya karar verir. Mateo ise başka işler yapılması gerektiğini ve bu ülkede ayakta kalmak için harekete geçmeleri gerektiğini savunur. Buna rağmen Carly yolundan dönmez ve hayalleri için savaşmaya devam eder!


Türkçe dublajı da tamamlanmış olan ve 4k formatında sitemizde Blast Beat ismiyle yerini alan yapımda Esteban Arango ismini yönetmenlik koltuğunda görmekteyiz. Fakat Esteban Arango sadece yönetmenlik koltuğunda değil ayrıca da Erick Castrillon ile beraber senarist köşesinde de yer alan isimdir. Kali Uchis ile Mateo Arias ve Moises Arias isimleri ise yapımın başrol oyuncu kadrosundaki simalar olarak karşımıza çıkmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın