5,601 Görüntülenme
Cehennemin Çocukları
5.9 IMDB Puanı
10 1 6 562

Cehennemin Çocukları

(Boys from County Hell)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Chris Baugh, Brendan Mullin
Ödüller 1 ödül & 3 Adaylık.

4k film formatlı Boys From County Hell filminde pekte iyi ilişkisi olmayan baba ve oğulun yönettiği yol işçi ekibi yeni işler için Six Mill Hill’e uzun bir yolculuğa çıkarlar. Kasabaya vardıklarında çalışacakları alanı görmek için birkaç kişi giderler. Karşılarına çıkan kaya yığını onlara sorun çıkaracağından ötürü her gittiklerinde orayı yıkmaya çalışmış fakat başaramamışlardır. Kayaya yaklaşınca gelen ses her ne kadar birini tedirgin etse de diğerleri aldırış etmemiş üstüne dalga geçmişlerdir. Son çare kayaları yıkması için kepçe çağırma fikri akıllarına gelmiştir.


Kepçe yardımı ile yıkılan kaya yığını daha sonra etrafa saçılan kayaları ortadan kaldırdıktan sonra orayı terk etmiştirler. Ekip gece vakti yeri kontrole gelmiş ve birden gördükleri topraktan çıkan soluk tenli ayak ile korkarak arkalarına bakmadan kaçmışlardır. Geceye gözlerini açan zombi gördükleri insanlar karşısında sinirlenmiş ve onların peşinden gitmeye başlamıştır. Ekip onlara en yakın olan eve koşmaya devam ederler. Şerife bu ciddi durumu haber vermek isterler fakat o bunun gerçek olmadığını düşündüğü için sadece sokaklarda bir arama yapar. Bu arada saklanan dörtlü ekibe tanıştıkları adam George onlara gerçekleri anlatmaya başlar. Onları kovalayan zombi’nin aslında yıllar önce öldürdüğü kendi oğlu olduğunu söyler. Yine de onlara yardım etmek için oğlunu öldürmede yardım edeceğini söyler. Gecenin ilerleyen saatlerinde zombiye dönüşen oğlu ona saldırmaya başlamış, tuvalete gitmek için ayaklanan şerif ikisini görmüş ve şaşırmıştır. Ekip birlikte zombiyi tabuta hapsetmek için planlar yapmaya başlamışlardır. Tek sorun ölü olmasına rağmen çok güçlü ve tehlikeli bir yaratıktır.


Tabuta girmeden önce herkese saldırır. Yaralanmasına rağmen arkadaşını aramaya gider ve ölür. Kalan üç kişi onu yenmek için bir araya gelir. Herkes büyük bir zorluk ile zafer elde etmeye çalışırken pek çok zarara uğruyorlardır. Bu sırada vampirleri yenmek için olan şeylerin güneş ışığının onlara zarar vermesi gibi bilgilerin yanlış olduğunu öğrenen Eugene büyük bir hayal kırıklığına uğrar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum