1,988 Görüntülenme
Erkeklerin Kalbini Çalmak
6.4 IMDB Puanı
10 1 7 138

Erkeklerin Kalbini Çalmak

(Charming the Hearts of Men)
Kategori
Yönetmen
Senaryo S.E. DeRose

Grace oldukça zengin bir ailede hizmetçiler ve bakıcılar ile büyümüş genç bir kadındır. Babasının da sevgili kızı olan Grace henüz babasının içinde bulunduğu maddi sorunlardan haberdar değildir. Fakat Grace kısa bir süre sonra kendisini babasının cenazesinde bulacak ve acı gerçekleri de öğrenecektir. 


Grace babasını ansızın kaybeder ve artık dünyada yapayalnız kalır ancak Grace’in dünyada yalnız olduğunu anlamasının dışında bir de babasından kendisine büyük bir miras kalmadığını ve tam aksine babasının Grace’e büyük bir borç bıraktığı ortaya çıkar. Grace ise ne babasının varlıklarını satmak ne de yıllardır bir aile gibi gördüğü yanında çalışan siyahi kişilere yol vermek istemez. Bu sırada Grace’in yaşadıklarını fark eden ve yıllardır yanlarında olan Jubilee’de artık Grace’e yardım etmek ister. Fakat bu genç ve siyahi kadının aslında kendi sorunları kendisine yetmektedir. Çünkü tarih halen 1963 yılını göstermektedir. Bir başka değişle halen ortada siyah ve beyaz ayrımcılığı vardır ve bu ayrımcılığın yanında ayrıca kadınlar da ikinci sınıf birer vatandaştırlar. Fakat Grace eninde sonunda bir karar vermek zorundadır. Bir kadın olarak bir bankadan gidip mallarını göstererek kredi bile çekme hakkına sahip olmayan Grace için tek çıkar yol güçlü bir adamla evlenmektir!


Grace isimli genç ve kendinden emin bir kadının 1963 yılı şartlarında sadece kadınlar değil aynı zamanda siyahi özgürlük için de kolları sıvamasını ve ardından yaşayacağı olayları ele alan filmde yapımın hem senarist hem de yönetmen köşelerindeki isim S. E. DeRose’dur. Sadece Türkçe dublaj değil ayrıca da 4k film formatında sizlere özel olarak hazırladığımız Charming The Hearts Of Men isimli ve drama ile romantizmi bir arada sunan filmde Kelsey Grammer ile Anna Friel ve de Starletta DuPois isimleri de yapımın başrol oyuncu ekibindeki ünlü isimlerdir. Bakalım Grace, 1963 yılında başladığı bu zorlu ve neredeyse imkânsız yolu nasıl tamamlayacaktır?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın