1,669 Görüntülenme
Fistful of Vengeance
4.4 IMDB Puanı
10 1 5 178

Fistful of Vengeance

Kategori
Yönetmen
Senaryo Cameron Litvack, Yalun Tu

Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee çok yakın dostlardır ve Amerika’da yaşamalarına rağmen kendi kültürlerine bağlıdırlar. Kai Jin ayrıca kendi kültürüne has çok özel bir dövüş sanatını da ailesinden miras alan biridir. 4k formatında izleyeceğiniz Fistful of Vengeance filmi ise Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee üçlüsünün ortak bir intikam için bir araya gelmelerini ve bu yolda yaşadıkları olayları aksiyon dolu sahnelerle anlatmaktadır. 


Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee sürekli birlikte olan ve birbirlerine her konuda destek olan bir gruptur. Ancak bu grup ansızın Tommy’nin kız kardeşi Jennie’nin sebepsiz yere öldürülmesi sonucu yasa boğulur. Tommy kız kardeşini kimim ve hangi sebeple öldürdüğünü bilmemektedir ve bu yüzden de ne yapacağını şaşırır. Ama Tommy’nin yanında Kai ve Lu vardır ve onlar bu işin peşini bırakmak istemezler. Olayı araştırmaya başlayan Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee olay yerinde bir ying yang tılsımı olduğunu fark ettiklerinde bu onların olayı araştırmaya devam etmeleri için yeterli umudu verir.


Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee tılsımın peşine düşerler ve tılsım da onları Taylan’a kadar götürmüştür. Fakat çok tuhaf bir şekilde tılsım onları bir de William Pan adındaki bir milyarderin de yoluna çıkarmıştır. Pan, Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee’ye olayı araştırmamaları gerektiğini ve bu olayın ardında bizzat bir yakının olduğunu söylediğinde Kai Jin ile Tommy Wah ve Lu Xin Lee yine de onu dinlemezler. Ama Pan sonunda işin ucunun Bangkok yeraltı dünyasına uzandığını söylediğinde Kai bu noktadan sonra yola tek başına devam etmek ister. Ancak Kai bu konuda ne kadar ısrar ederse etsin ne Lu ne de Tommy onu yarı yolda bırakmayacak ve sonuna kadar olayın peşinden Kai ile birlikte gideceklerdir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum