149 Görüntülenme
Gizli Saklı 2
4.7 IMDB Puanı
10 1 5 6990

Gizli Saklı 2

(Under Wraps 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Josh A. Cagan

İlk filmi ile beraber sinemaseverlerin büyük bir ilgisini çekmiş olan yapımın devam filminde ie macera siz değerli izleyicilerimizi beklemektedir. Amy maceradan maceraya koşmaya devam edecektir. Bu filmde Amy’nin amacı babası için güzel bir düğün organize etmektir. Bu sırada arkadaşlarından yardım alacaktır. Babasına cadılar bayramını tema olarak düşünüp hazırlayacağı düğün için oldukça heyecanlı olan Amy’nin başına beklenmedik olaylar gelecektir. 


Düğün telaşı bir kenara dursun Amy arkadaşlarının tehlikede olduğunu anladığında artık işler tehlikeli bir hal alır. Önceki bölümden tanıyacağınız mumya arkadaşı Harold ve sevgili Rose beklenmedik bir tehlikenin içine doğru girmişlerdir. Bu durumda Amy’nin arkadaşlarını bir an önce bu tehlikeden kurtarması ve düğün hazırlıklarına devam etmesi gerekmektedir. Arkadaşları ile beraber toplanan Amy neler olduğunu araştırmaya başladıkça sır perdeleri aralanır ve karşılarına Sobek adında bir mumya çıkar. Bu mumya bir zamanlar Harold’un arkadaşıdır. Bin yılın ardından uykusundan uyanmış olan Sobek artık Harold’a düşmandır ve onun peşine düşmüştür. Olaylar gelişmeye başlayınca kötü kalpli mumya Sobek ve onun yardımcısı olan Lary, Rose’u kaçırır. Bu durumda Amy sevgilisi Rose’u kurtarmak için her şeyi yapacaktır. Bir takım haline gelen ekip Rose’u kurtarmak için türlü maceralar atılacaklardır. 


İlk filmi ile sinemaseverlerin ve özellikle animasyon severlerin büyük ilgisini gören bu yapımda orijinal adıyla Under Wraps 2’de Alex Zamn filmin yönetmenlik koltuğunda yer almaktadır. Bununla beraber 4k formatında siz değerli takipçilerimize sunulan macera dolu bu animasyonun senaristlik kısmında ise Josh A. Cagan yer almaktadır. Türkçe Dublaj seçeneği ile siz değerli site takipçilerimizin beğenisine sunan nefes kesici macerada filmin seslendirme kadrosunda ise Malachi Barton ile Christian J. Simon ve de Sophia Hammons yer almaktadır. 

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

1 yorum