176 Görüntülenme
Gizli Saklı
4.8 IMDB Puanı
10 1 5 9136

Gizli Saklı

(Under Wraps)
Kategori
Yönetmen
Senaryo William Robertson, Alex Zamm, Don Rhymer

Macera dolu bu 4k filmde olayların merkezinde Marshall adında bir çocuk yer almaktadır. Marshall’ın ilgi alanlarından biride canavarlardır. Canavar konusu Marshall için oldukça önemlidir ve Canavarlara büyük bir ilgi duymaktadır. Bunların yanı sıra Amy ve Gilbert Marshall’ın en yakın dostlarından biridir. Her ne kadar canavarlardan ürkseler de yine de Marshall ile iyi bir arkadaşlık kurmuşlardır. Fakat bir gün olaylar beklenmedik şekilde geliştiğinde Marshall, Amy ve Gilbert bir maceraya atılır. 


Bu macerada üç arkadaş bir eve girerler ve olaylar gelişir. Bu ev ölmüş bir adama aittir. Bu evde bir lahit keşfettiklerinde Eski Mısır’a ait bu lahitin onların başına iş açacağı başından bellidir. Bu lahiti heyecanla açmaya çalışan üç arkadaş sonunda başarır ve içindeki mumyanın kolyenin ay ışığı ile aydınlanması ile mumya uykusunda uyanır. Böylelikle macera başlar. Fakat daha sonra üç arkadaş aslında bu mumyanın zararsız olduğunu ve hepsinden önemlisi ciddi bir sorunu olduğunu öğrendiklerinde olaylar gelişir. Mumyaya yardım etmeye karar veren üç arkadaş beraber bir maceraya atılır ve her şey bambaşka bir hal alır.


Under Wraps orijinal adı ile siz değerli site izleyicilerimize sunulan bu macera dolu filmde Alex Zamn yönetmenlik koltuğunda yer almaktadır. Senaristlik koltuğunda ise Alex Zamm ile birlikte William Robertson ve de Don Rhymer isimleri de yer almaktadır. Filmin oyuncu kadrosunda ise Hannah Cheramy ile Jordana Largy ve de Karin Konoval yer almaktadır. Türkçe Dublajı ile siz değerli oyuncularımıza sunulan bu yapımda olaylar beklenmedik şekilde gelişir. Artık tüm dünyanın kaderi ve mumyayı koruma işi üç arkadaşın yapacaklarına bağlıdır. Şimdi mumyanın hayatı üç arkadaşa bağlı olduğunda her şey farklı bir hal alır.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın