394 Görüntülenme
Her Şey Onlar Için
5.8 IMDB Puanı
10 1 6 35342

Her Şey Onlar Için

(Pa ¡Por mis hijos lo que sea!)
Kategori

Pa ¡Por mis hijos lo que sea! Adıyla sitemizde hem 4k formatında hem de dublajlı bir şekilde izleyebileceğiniz film Enrique adındaki sevecen bir aile babasının peş peşe yaptığı hatalı kararları ile ailesini borç batağına sürüklemesini ve sonrasında da ailesi ile birlikte bu borç batağından çıkmak için verdiği savaşı anlatmaktadır. 


Enrique güzel bir eşe ve onu seven iki çocuğa sahip orta halli bir ofis çalışanıdır. Ancak Enrique şirketten aldığı bir haber ile tamamen havalara uçar ve yeni bir hayata başlamaya hazır olur. Bu muhteşem haber ise Enrique’nin yurt dışındaki şirkette hem de daha üst bir mevki ve daha da yüksek bir maaşla çalışabilecek olmasıdır. Duyduklarına inanamayan Enrique bu haberi hemen ailesi ile birlikte paylaşır.


Enrique için hayat muhteşem bir şekilde ilerlemektedir ve ailesi ile birlikte yurt dışına taşınmadan önce sadece gelecek haberi beklemektedir. Bu haberin gelmesi hemen olmayacaktır ve bu sırada da Enrique düşünmeye başlar. Daha yüksek bir maaş alacaktır ve birkaç ekstra harcama yapmanın da hiçbir sakıncası yoktur. Bu yüzden de Enrique daha önce hiç harcamadığı gibi para harcamaya başlar. Bu yeniş hali ise karısını endişelendirmiştir ve karısı yaptığı harcamaların tehlikeli olduğu konusunda onu uyarmasına rağmen Enrique bir türlü kendini frenleyemez. Sonunda beklene haber gelmiştir ancak Enrique ve ailesinin beklediği şekilde gelmemiştir. Gelen haber beklenenlerin tam tersidir ve Enrique bu iş için son dakikada uygun görülmemiştir. Yani artık Enrique’nin bir işi de yoktur. Ama ne olursa olsun Enrique çok fazla da borç yapmıştır ve borçların taksitleri de gelmek üzeredir. Bunalıma giren ve ne yapacağını şaşıran Enrique sonunda kendisini toplar ve ailesini düşürdüğü bu durumdan kurtarmak için kolları sıvar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın