167 Görüntülenme
Kiralık Bir Eş
5.1 IMDB Puanı
10 1 6 12192

Kiralık Bir Eş

(Someone Borrowed)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Luanna Guimaraes

Kısa süre sonra sinemaseverlerle buluşacak olan bu eğlenceli romantik komedide, günün birinde yolları garip bir şekilde kesişen Luiz ve Lina isimli iki gencin başından geçenler konu alınıyor. Uzun zamandır kendisinini evlenmesini istediği annesinin altı aylık ömrü kaldığını öğrenen Luiz isimli bu genç, her ne kadar evlenmek istemese de annesini mutlu edebilmek için Lina isimli bir aktristen kendisinin nişanlısı gibi davranmasını ister. Ancak bu sahte ilişki, Luiz’e hiç beklemediği şeyler yaşatacaktır. Cris D’amato’un yönetmenlik koltuğunda oturduğu bu son derec keyifli olan filmin senaristliğini ise Luanna Guimaraes üstleniyor. Romantik ve komedi türlerinde izleyicilerle buluşan Someone Borrowed yapımının, 13 Ekim 2022 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor. Oyuncu kadrosunda Caio Castro, Thati Lopes, Danielle Winits, Bruna Louise, Mariana Xavier ve Polliana Aleixo gibi isimlerin bulunduğu yapım sitemizde 4k film formatında da sizleri bekliyor.


Yakışıklı ve karizmatik bir genç olan Luiz, hayatını annesiyle yaşayarak sürdürmektedir. Herhangi bir işi olmayan ve yıllardır annesine bakan genç adamın hayatta yapmaktan en çok keyif aldığı şey, yemektir. Aynı zamanda Luiz, yemek yapma konusunda ne kadar hevesliyse; bir ilişki kurma konusunda da bir o kadar isteksizdir. Birini sevip ona bağlanmanın saçma olduğunu düşünen bu genç adam, kısa süre sonra farkında olmasa da bu düşüncelerini değiştirecektir. Çünkü Luiz’in hasta annesi artık ömrünün son altı ayını yaşayacağını öğrenir.


Bu durumdan Luiz’e bahsetmesinin ardından genç adamın annesi, bir de ona son bir şans tanır. Eğer Luiz evlenmese, annesinin vasiyetnamesinden çıkarılacaktır. Artık seçeneği olmayan genç adam hem annesini mutlu edebilmenin hem de kendi kurallarını çiğnememenin son derece farklı bir yolunu bulur. Gerçek bir evlilik yapmak istemediği için annesinin isteğini yerine getirebilmek adına sahte bir ilişki kurmaya karar veren Luiz, bu sırada bir aktris olan Lina’dan yardım ister. Luiz’in annesini mutlu edebilmek için garip bir sürece başlayan bu iki genç, kısa süre sonra birbirlerine aşık olacaktır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın