2,503 Görüntülenme
Nefret – The Hatred
5.8 IMDB Puanı
10 1 6 292

Nefret – The Hatred

Yönetmen
Senaryo John Law

2018 yapımı Amerikan korku ve gerilim filmi olan The Haterd’in yönetmen koltuğunda John Law oturmakta. Filmin senaryosunu ise yine John Law kaleme almıştır. Filmde yetim bir kızın idam edilen bir askeri diriltip 1800’lerde Blacfoot bölgesinde terör estirmeleri anlatılmaktadır. Zelda Adams, Lulu Adams ve John Law filmin ana karakterlerini canlandırmaktadır. Filmin tamamı ise 59 dakikadır.


1869’da bir grup federasyon askeri karlar içerisinde yürümeye çalışmaktadır. Uzun ve acı dolu bir çatışmadan yeni çıkmış askerler Blackfoot bölgesine geldiklerinde yiyecekleri tükenmiş ekipmanları ise yok denecek kadar azdır. Atları olmayan askerler yürümekte zorlandıkça ve açlıkları artınca beraberlerinde götürdükleri esiri yemeklerine daha fazla ortak olmaması için asarak öldürürler. Hiçliğin ortasında bir eve rasladıklarında evde yaşayanlardan erzaklarını vermelerini isterler fakat karşı çıktıklarında tüm ev halkını öldürürler.


Ancak evin küçük kızı saklanmayı başarmış ve hayatta kalmıştır. Küçük kız babasının silahlarını alıp askerlerin peşine düşer. Ailesini öldürdükleri için onlardan intikam almak istemektedir.Kısa süre önce asılmış esir Vengeance’a denk gelen kız onu asıldığı yerden indirip hayata tutunmasını sağlar. Artık ortak bir amacı olan iki kişiye dönüşürler. Kendisini asan askerlerden intikam almak isteyen Vengeance kızın da intikam almak istemesi ve babasının silahlarının yanında olması ile daha kolay intikamını alabileceğini düşünür ve Blackfoot bölgesinde atsız ve ekipmansız ilerlemeye çalışan federasyon askerlerini kaosa sürükleyip onları yok etmeyi hedefler.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum