1,699 Görüntülenme
Sır Yuvası: The Aftermath
5.3 IMDB Puanı
10 1 6 200

Sır Yuvası: The Aftermath

(Aftermath)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Dakota Gorman, Peter Winther

Peter Winther'in ilk olarak 4 Ağustos 2021 yılında gösterime giren, bir gerilim hikayesi olan Sır Yuvası: Aftermath, gerçek olaylara dayanmaktadır. Sır Yuvası: Aftermath, geçmişte yaşanan sadakatsizlik sorunuyla başa çıkmakta zorlanan ve ortamı değiştirerek ilişkilerini canlandırmaya çalışan Amerikalı bir çiftin hikayesini anlatıyor. Bununla birlikte, yeni perili ev, ilişkilerini daha da karmaşık hale getirir. Kevin, yeni bir hayata başlama umuduyla evdeki olayları bilmesine rağmen evi yinede satın alır ve elbette evin bu durumu nedeniyle uygun bir fiyata. Natalie, yeni eve taşındıkları andan sonunda polisin karıştığı birkaç olaya kadar bir dizi garip olay hissetmeye başladı. Film boyunca, çatıyı onlarla paylaşan gizemli bir adam bulmaya çalışırlar. Bu garip adam kim ve neden orada? 


Film, bir kadının kocası tarafından vurularak öldürüldüğü bir evde intihar ve cinayet işlenmesiyle başlar ve olaydan kısa bir süre sonra kendini vurur. Ertesi gün, Kevin Dadich ve küçük inşaat işçileri ekibi evi temizler. Kevin, üniversiteyi terk etmiş ve karısı Natalie ile basit bir yarı kentsel hayat yaşayan birisidir. Natalie ise, butiğini işletmeye devam etmek için potansiyel yatırımcılar arayan hevesli bir moda tasarımcısıdır.


Çift ilk başta mutlu gibi görünse de altta yatan bir gerilim vardır. Geçmişte Natalie, Kevin'i arkadaşı Nick Scott ile aldattı. Bu olayın ardından, ilişkileri rayından çıktı. İlişkilerini canlandırmak için bir danışmana danışıyorlar. Danışman daha sonra birbirlerine ikinci bir şans vermelerine yardımcı olmak için çevrede bir değişiklik önerir.


Kevin, Hallow Park Way'deki (başlangıçta temizlediği) evi satın almaya karar verir. Natalie ilk başta tereddüt eder. Ekonomiden ve cinayet ve intihar olaylarının yaşandığı bir evde yaşama fikrinden endişe duyuyor. Yine de Kevin'in ısrarından dolayı kabul eder. Çift yeni evlerine taşınır ve paranormal olaylar kısa sürede huzurlarını bozar.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın