3,526 Görüntülenme
Yozlaşmış ve Alçak – The Decadent and Depraved
7.0 IMDB Puanı
10 1 7 323

Yozlaşmış ve Alçak – The Decadent and Depraved

Senaryo Axel August, Axel August, Jordon Prince-Wright
Ödüller 26 ödül & 4 Adaylık.

Batı Avustralya'nın uzak ve karanlık bir yerinde, aranan adam Leon Murphey, onları güvende tutmak için ailesinden ayrılır. Bu sırada Leon'un kızı, acımasız Maitland tarafından yakalanır. Olaylar kısa sürede Batı Avustralya'da bir intikam ve cinayet hikayesine dönüşür.


Kanun kaçağı olan ve birbirlerine çok benzediklerini fark eden iki farklı adamın hikayesi olan The Decadent and Depraved, Polis Kaptanı Jack Dalton'ın çözmesi gereken bir olay olarak karşısına çıkar. Kötü bir şöhreti olan suçlu Leon Murphey ülke çapında işlemiş olduğu suçlarından dolayı asılmak için aranıyordur. Zengin bir toprak sahibi olan Maitland, Murphey’yi teslim etmek ve payını almak için koz olarak Murphey’nin kızını kaçırır. Böylelikle 2 adam birbirinden habersizce yaşarken kaderleri bir şekilde kesişmiş ve birbirleriyle tanışmışlardır. Acaba Murphey kızını Maitland’dan kurtarabilecek midir?


The Decadent and Depraved filminin yönetmen koltuğunda Jordon Prince-Wright ve Axel August bulunuyor. Filmin senaristliğini de yine aynı ikili üstleniyor. Filmin oyuncu kadrosunda ise; Michael Muntz (Captain Dalton), Ben Mortley (Leon Murphey), Steve Turner (Maitland), Clarence Ryan (Coen / Aborjin avcı), Isabella Jacqueline (Lillian Murphey), Mitchell Page (Ellis), Dean McAskil (Big), Noel O'Neill (Jerry) ve Nathan Hambly (Vin Adams) gibi isimler bulunuyor. Aksiyon, macera ve komedi türlerinde karşımıza çıkan The Decadent and Depraved filminin IMDb notu ise 5.0’dır. 29 Ağustos 2018 tarihinde gösterime girmiş olan film, 100 dakikadır. Avustralya yapımı olan film İngilizce dilindedir. 26 ödül kazanmış olan filmin 4 ödüle de adaylığı bulunmaktadır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın