3,029 Görüntülenme
Zombiler
6.0 IMDB Puanı
10 1 6 283

Zombiler

(Z-O-M-B-I-E-S)
Kategori
Yönetmen
Senaryo David Light, Joseph Raso

Başrollerini başarılı oyuncu Milo Manheim ve Meg Donnely’in paylaştığı Zombies filmi 16 Şubat 2018 tarihinde ünlü dijital platformlardan birinde seyircinin beğenisine sunulmuştur. Yönetmenliğini Paul Hoen’in yaptığı ve Amerikan müziği ve dans temalı olan bu 4k formattaki film David Light ve Joseph Raso’nun hiçbir yerde görülmeyen Zombies & Cheerleaders temasından esinlenilmiştir. 


Dünyada büyük kriz yaratan bir zombi kıyametinin yaşanmasından 50 yıl sonra, mutlu ve huzurla hayatlarını süren Seabrook topluluğu kendi içlerinde yarattığı dünyalarında müzik ve danslarıyla dolu bir hikâyeye sahiptirler. Zombiler etrafa hiçbir tehdit oluşturmazlar ancak eşi benzeri olmayan ruhlarıyla enjekte edilmiş izole ve yıkık bir hayat süren bu topluluk Zombietown’da bir arada yaşamak zorundadırlar. Bu zombilerin kendi dünyalarındaki yaşamları bir dünyalıdan hiçbir farkı yoktur nerdeyse. Zombilerin de eğitim hayatı, aşk hayatı gibi birçok insani durumlar yaşarlar. Seabrook Lisesi insanların gittiği bir lise olmasına rağmen zombilerin eğitim alması için büyük uğraşlar sonucunda onların da bu liseye dahil olmasına rıza gelirler ve artık zombiler de bu lisenin bir öğrencisi olurlar. Okulun futbol takımına ilgi duymaya başlayan ve takımın bir üyesi olmak isteyen yakışıklı ve cazibeli zombi Zed, Seabrook’un amigo kızlarından biri olmayı hayal eden ve bunun için büyük çabalar sarf eden Addison tesadüf eseri tanışır ve adeta ilk görüşte birbirlerine âşık olurlar. 


İki aşık arkadaşlarının bir arada olabilmesi için hayat tarzlarını olabildiğince ortak noktaya getirmeye çalışır ve görürler ki aslında zombiler ve ponpon kızlar arasında çok da bir fark yoktur. Artık günümüzde zombi öğrenciler, yeni atıldıkları bu tek düze yaşamın gelenekleriyle dolu olduğu Seabrook Lisesi’nde iki farklı hayatı birleştirmeye çalışırlar. Adaptasyonu oldukça zor olan bu yeni hayatta mücadele ederek güçlerini ve neler başarabileceklerini göstermeye ve bunu insanlara kanıtlamaya çalışmaktadırlar. Peki bu aşk bu zorlu hayatta ne kadar canlı kalabilecek? 

Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum