476 Görüntülenme
Andersson’lar Dağların Kralı
4.0 IMDB Puanı
10 1 4 42475

Andersson’lar Dağların Kralı

(The Anderssons Rock the Mountains)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Film Süresi 91 dakika
Kategori
Senaryo Hannes Holm, Sören Olsson

Baba Rudolf bu defa başına çok fazla sorun alacak ve bu sorunların merkezini de ailesi oluşturduğu için epey bir bocalayacaktır. Bu defa Rudolf ve ailesi sadece sakarlıklar değil aynı zamanda duygusal ve psikolojik sorunlarla da baş edip, ailecek tatil yapmak için büyük uğraşlar vereceklerdir.


İskandinav Dağları'nın, İsveç bölgesinde kalan kısımlarında tatil yapmak ve burada hem kaymayı hem de kışın tadını çıkarmak isteyen Rudolf tüm ailesini güzel bir kayak merkezine götürür. Bu defa tam bir kış tatili olacaktır ve ailenin de buna ihtiyacı vardır. Fakat henüz yola çıkmadan bazı aile içi sorunlar da baş göstermektedir. Bu sorunlar arasında ilki ise ailesi ile birlikte tatile gitmek istemeyen ve bunun için artık büyüdüğünü düşünen ailenin en büyük kızıdır. Ama Rudolf için bu saçmalıktan başka bir şey değildir ve her zaman ki gibi tüm aile tatile çıkmalıdır. 


Bir şekilde ikna edilen büyük kızı ile birlikte tatile çıkan Rudolf henüz asıl sorunlarla karşılaşmamıştır bile. Çünkü küçük oğlunun da sorunları yavaş yavaş gün yüzüne gelmeye başlar. Küçük oğlu aynı Rudolf’un sahip olduğu gibi aynı derecede sakarlığa sahip olmaya başlamıştır ve elini attığı her şeyi ya kırmakta ya da bozmaktadır. Ama buna rağmen Rudolf ailecek tatilin tadını çıkarmaya çalışmakta ve bazı şeyleri görmezden gelmektedir. 


4k film formatı ve Türkçe dublajı da siz değerli takipçilerimiz için hazırlanmış olan The Anderssons Rock the Mountains isimli filmde bu defa bu serinin her zaman ki yönetmeni yerine yönetmen koltuğunda Gustaf Akerblom’u görüyoruz. Normalde diğer tüm bölümlere yönetmenlik yapmış olan Hannes Holm bu defa senarist köşesini Sören Olsson ile paylaşmakta. Morgan Alling ve Anja Lundqvist ile William Ringström isimleri de her zaman ki gibi değişmeyen başrol oyuncu kadrosundaki ünlü isimlerdir.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın