4,734 Görüntülenme
Cut-Out Girls
4.1 IMDB Puanı
10 1 5 417

Cut-Out Girls

Kategori
Yönetmen
Senaryo Nicola Hanekom, Matthew Kalil

Cut-Out Girls filmi Mike ve Kevin adında 20’li yaşlarında genç iki tenisçinin hikâyesiyle başlıyor. Çocukluklarından beri tenisle ilgilenen bu ikili uzun yıllardır da turnuvalara hazırlanmaktadır. Bu turnuva hem onlar için hem de aileleri için çok büyük önem taşımaktadır. Kevin’in bu sırada kız arkadaşı Anni’yle çok da heyecan vermeyen, sıradan bir ilişkisi vardır. Kevin, Anni’yi sevmektedir ancak henüz ilişkilerini bir sonraki aşamaya taşımaya pek de istekli değildir. Bu sırada Anni ise evlenmeye tamamen hazır durumdadır. Bu sırada Mike bir tatile çıkar. 


Gittiği yerde yeni birkaç insanla tanışır ve onlardan bir hap alır. Bu hap Kevin’ın gücünü artırmaktadır ve tenis maçlarında çok daha iyi bir performans sergilemesine yardımcı olmaktadır. Mike, Kevin’a bir süre bu haptan bahsetmez ve bunu gizli tutar. Aradan biraz vakit geçtikten sonra Kevin, Mike’ın performansındaki artışın farkına varır. Mike’da, Kevin’a bir hap bulduğunu ve maçlarda bunu kullanıp doping etkisi yarattığını söyler. Kevin buna hemen karşı çıkar ve turnuvalarda diskalifiye olabileceklerini söyler ancak Mike’ın vaz geçmeye niyeti yoktur. 


Uzun yıllardır tenis oynadıklarını ve henüz bir başarı elde edemediklerini ve böyle giderse hiçbir şey başaramayacaklarını söyleyip hapı kullanmaya devam edeceğini söyler. Daha sonra Mike evine gider ve aklına ilginç bir fikir gelir. Hapı kız arkadaşı üzerinde kullanmaya karar verir. Gizlice kahvesine katar ve olacakları izler. Hap Mike’da olduğu gibi bir etki yaratmaz, aksine kız arkadaşını tuhaf bir ruh haline getirir ve bayılmasına neden olur. Ertesi gün uyandıklarında ise Mike’ın kız arkadaşı önceki gece olanların hiçbirini hatırlamamaktadır.


 Mike hemen bunu arkadaşı Kevin’a söyler ve çok çirkin bir teklifte bulunarak evine davet eder. Daha sonra birlikte bu hapı başka kızlar üzerinde de kullanmaya başlarlar ve buldukları tüm kızlara bu hapı vererek onlardan faydalanırlar. Ancak bu uzun süre böyle devam etmeyecektir, başlarına geleceklerden bir haber olan bu gençler yakında sert bir kayaya çarpacak ve talihleri tersine dönecektir.  Bu başarılı yapıtın yönetmen koltuğunda oturan isim ise Nicola Hanekom.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın