831 Görüntülenme
Derin Tutkular
5.1 IMDB Puanı
10 1 6 47051

Derin Tutkular

(No Limit)
Kategori
Senaryo David M. Rosenthal

4k film formatıyla hazırladığımız ve başından sonuna kadar sinemaseverlere apayrı bir keyif sunan, orijinal adı No Limitolan Sous Emprise; günün birinde her şeyi geride bırakarak bir serbest dalış kursuna katılan Roxana Aubrey isimli genç bir kadını konu alıyor. Paris’teki hayatını geride bırakarak son derece yetenekli olduğu serbest dalış sporuna yönelmek isteyen Roxana, bu sırada eğitmeniyle birlikte çarpıcı bir aşk yaşayacaktır. 9 Eylül 2022 tarihinde sinemaseverlerin beğenisine sunulan bu yapımın yönetmenliğini ve senaristliğini David M. Rosenthal üstleniyor. Dram, romantik ve spor türlerinde karşımıza çıkan yapım; IMDB’den de 5.4 puan alıyor. Oyuncu kadrosunda Sofiane Zermani, Camille Rowe, Cesar Domboy, Zacharie Chasseriaud, Laurent Fernandez ve Jonas Dinal gibi isimlerin bulunduğu yapımın hikayesi ise şöyle gelişiyor;


Küçük yaşlarda büyükbabasıyla birçok kez dalış yapan ve bu konuda fazlasıyla yetenekli biri olan Roxana Aubrey (Camille Rowe) isimli genç bir kız, Paris’te yolunda denebilecek bir hayata sahiptir. Ancak günün birinde Roxana’ın annesiyle şiddetli bir şekilde tartışma yaşaması, genç kadının her şeyi geride bırakmasına neden olacaktır. Büyükbabasını kaybettiği günden beri tek bir kez bile dalış yapmayan Roxana, annesiyle arasındaki bu tartışmanın ardından bir hafta sonu dalış yapmaya karar verir. Az da olsa tedirgin bir şekilde dalış yapacağı tekneye binen Roxana, bu sırada teknenin dalış eğitmeni olan Pascal Gautier (Sofiane Zermani) ile tanışır. 


Birbirlerini ilk gördükleri andan itibaren aralarındaki elektriği hisseden bu ikili, kısa süre sonra kendilerini hiç alışık olmadıkları bir durumun içerisinde bulacaktır. Çünkü Pascal ve Roxana, birbirlerinin tamamen tersi kişiliklere sahip olan iki farklı insandır. Fazlasıyla çapkın biri olan Pascal, hayatını sadece dalış konusunda rekorlar kırmaya adayan; hayatında duygusal ilişkilere pek de yer vermeyen bir adamdır. Pascal’ın tam tersine her ne kadar dalış konusunda yetenekli olsa da sevdiği kişi için her şeyi yapmaya hazır biri olan Roxana, hayatının en garip günlerini yaşamak üzeredir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın