3,249 Görüntülenme
Miras
5.5 IMDB Puanı
10 1 6 283

Miras

(Inheritance)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matthew Kennedy

Lauren ünlü ve gözü pek bir savcıdır ve yakında da başsavcı olmak üzeredir. Bu sırada kardeşi ise milletvekili olmak için kampanyalar düzenlemekte ve bazı politik bağlantılarda bulunmaktadır. Anlaşılacağı üzere oldukça güçlü ve etkili bir aileden gelen Lauren tam da basın toplantısı yaptığı sırada ani bir haber alır ve bu haberle toplantıyı terk eder. Lauren’in aldığı haber ise babasının aniden kalp krizi geçirip öldüğüdür. Buna inanamayan ve babası ile arası o kadar da iyi olmayan Lauren yine de üzülmüş hatta yıkılmıştır. Fakat cenazenin ardına alacağı başka bir haber ise Lauren’in hayatını tamamen değiştirecektir.


Lauren babasından kalan mirasın dağılımı için diğer aile bireyleri ile birlikte bir araya gelmiştir. Beklediği gibi babası kardeşine milyonları bırakırken kendisine neredeyse hiçbir şey bırakmamıştır. Buna şaşırmayan ve toplantıyı terk etmek için ayaklanan Lauren’i ise aile avukatları durdurur. Aile avukatları genç baş savcı adayına sarı bir zarf uzatır ve içine bir an önce bakması gerektiğini söyler. Bu sözler üzerine Lauren hemen babasının çalışma odasına gider ve zarfı açar. Zarfın içinden bir video çıkmıştır ve bu videoda da Lauren’in abbası direk kızı Lauren’e hitap etmektedir. Babası kızına bu videoda korkunç bir sırrın anahtarını teslim ederken aynı zamanda kızını ve ailesini de korkunç bir tehlikeye atar. Ancak Lauren babasının çok uzun yıllardır sürdürdüğü korkunç bir sırrı olduğunu anladığında, ne olursa olsun bir karar vermek zorundadır. Ve ne kararı verirse versin Lauren’in hayatı bir daha eskisi gibi olmayacaktır. 


Sadece 4k film formatı değil ayrıca da Türkçe dublajını eklemiş olduğumuz bu gizem ve gerilim dolu suç filminde Vaughn Stein ismi yönetmen koltuğunda otururken, Matthew Kennedy’de senarist koltuğundadır. Connie Nielsen ve Simon Pegg ve de Lily Collins isimleri ise Inheritance ismini alan bu muhteşem filmdeki başrol oyuncu kadrosunu oluşturan simalar olarak karşımıza çıkmaktadır. 

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın