5,381 Görüntülenme
Oğul
5.6 IMDB Puanı
10 1 6 578

Oğul

(Son)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Ivan Kavanagh
Ödüller 4 ödül & 4 Adaylık.

Laura henüz küçük bir kızken bir tarikatın elinden zar zor kurtarılmıştır. Neler olduğunu ya da çocukken neler yaşadığını düşünmek istemeyen Laura artık oğlu David ile birlikte yalnız ancak mutlu bir hayat sürmektedir. Laura hem bir yandan oğluna bakmakta hem de çalışarak oğluna güzel bir hayat sunmak için uğraşmaktadır. İşi gereği okul öncesi çocuklara eğitim veren Laura bir gün dersten geç bir şekilde eve döndüğünde hayatını değiştirecek olayla da karşılaşmıştır.


Laura oğlunu her zaman bıraktığı komşusu Susan’dan alıp kendi evine geçtiğinde sakin bir gece de başlamıştır. Gün bittiğinde ise oğlunu yatağına yatıran Laura uzun bir uyku için hazırdır. Ancak Laura henüz uykuya dalmadan oğlunun odasından bazı sesler geldiğini duyar ve oğlunun yanına koşar. David’in odasında bazı insanları gören Laura korkudan deliye döner ancak Laura oğlunu kucaklayamadan bu kişiler tarafından odadan kovulur. Oğlunun odasının kapısını açamayan Laura çareyi dışarı çıkıp haykırmakta bulur. Bunu gören komşu Susan ise hemen polis çağırır ancak polis eve geldiğinde hiç kimseyi bulamaz. Polis her ne kadar Laura’yı tuhaf bulsa da çok geçmeden David polislerin önünde kan kusmaya başladığında olayların seyri karanlık bir şekilde değişmeye başlar. Apar topar hastaneye gidildiğinde ise David’de ne olduğu bir türlü anlaşılamamıştır ancak küçük David her geçen gün daha da kötüye gitmeye başlamıştır.


Korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz Son isimli filmde yönetmen ve senarist koltuğu Ivan Kavanagh ismine aittir. Türkçe dublajı ve hatta 4k film formatıyla sizlerle olacak bu tüyler ürpertici korku filminde Emile Hirsch ile Andi Matichak ve de Luke David Blumm filmin başrol oyuncu kadrosundaki ekiptir. Laura oğlu David’e ne olduğunu bulabilecek midir? Laura’nın başına gelenlerin tarikat ile yakından uzaktan bir ilgisi var mıdır? David’in odasındaki insanlar kimdir ve David’den ne istemişlerdir? Laura oğlunu kurtarmak için şimdi ne yapmalıdır?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın