GAMZE

Her insan "Hayatım" adlı filmin başrol oyuncusudur.
48 Yorumları
 • Favorileri
 • İzleme Listesi
 • Son Yorumları
 • Favori listesinde gösterilebilecek hiç birşey bulunamadı.

  İzleme listesinde gösterilebilecek hiç birşey bulunamadı.

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   Gerekeni yapmışsınız... Yorumlarıma son veriyorum. İyi günler dilerim, sayın admin.

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   .

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   SAYIN ADMİN. Bana geri dönüş yapma inceliği gösterdiğiniz için çok teşekkür eder iyi çalışmalar dilerim.

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   SAYIN ADMİN. 4KFilmizlesene sitesini yöneten siz misiniz yoksa filmelere sözde yorum yapan ALİ RIZA rumuzlu üye mi?... Yapılan yorumları kontrol etmiyor musunuz?... Yoksa sitenizde filmlere düzgün yorum yapıp sizlere ve üyelerinize destek çıkmaya çalıştığım için çok büyük bir hata mı yapıyorum?.. Lütfen yorumları kontrol ediniz. Kimsenin kimseye hakaret etme gibi bir hakkı yok. Eğer memnun değilseniz de lütfen bana bildiriniz ki sitenizde yorum yapmayı bırakayım. Saygı ve Sevgilerimle.

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   Değerli arkadaşlar... Mart 2022 tarihine kadar (covid 19'dan dolayı herhangi bir erteleme sözkonusu olmazsa) beyaz perdede vizyona girecek olan ve mutlaka izlenmesi gereken yeni filmler hakkında sizlere bilgi vermek istiyorum. * 3 Şubat, 2022. (MOONFALL) Konu:Yörüngeden çıkan Ay'ın Dünya'ya çarpma tehlikesinin konu edindiği muhteşem efektlere sahip harika bir film. Başrol Oyuncuları: Halle Berry, Patrick Wilson ve John Bradley. * 9 Şubat, 2022. (NİL'DE ÖLÜM) Konu: Nil Nehri'nde bir gemide yolculuk eden zengin bir kadının öldürülmesi üzerine aynı gemide yolculuk eden bir dedektifin cinayeti araştırmaya başlamasıyla heyecan yüklü dakikalar başlıyor. Başrol Oyuncuları: Kenneth Branagh, Tom Bateman ve Annette Bening. * 10 Şubat, 2022. (BLACKLIGHT) Konu: Serbest çalışan bir hükümet ajanının kızı ve torunu tehdit edilince heyecan katsayısı giderek artan adrenalin yüklü bir macera başlıyor. Başrol Oyuncuları: Liam Neeson, Emmy R. Lampman ve Taylor John Smith) * 17 Şubat 2022. (AMBULANCE) Konu: Savaş Gazi'si bir adamın karısının hastane faturalarını karşılamak için giriştiği soluk soluğa izlenecek büyük bir banka soygununu konu ediniyor. Başrol Oyuncuları: Yahya Abdul Mateen, Jake Gyllenhaal ve Elza González. * 18 Şubat, 2022. (TEKSAS KATLİAMI) Konu: 50 yıl aradan sonra tekrar ortaya çıkan seri katilin gerilim yüklü hikayesi. Başrol Oyuncuları: Sarah Yarkin, Elsie Fisher ve Nell Hudson. * 3 Mart, 2022. (THE BATMAN) Konu: Yeni seride Batman'in dünyanın en iyi dedektifi olduğu konusu etkileyici bir şekilde işleniyor. Başrol Oyuncuları: Robert Pattinson, Zoé Kravitz ve Paul Dani. * 18 Mart, 2022. (SERVET OPERASYONU) Konu: CIA'in zengin bir silah tüccarının izini sürmesini konu edinen zengin oyuncu kadrosuna sahip harika bir aksiyon filmi. Başrol Oyuncuları: Jason Statham, Aubrey Plaza ve Hugh Grant. 24 Mart, 2022. (KAYIP ŞEHİR) Konu: Romantik macera romanı kitapları yazan bayan yazarın bir kitabında anlattığı kayıp arkeolojik şehrinin gerçekte var olduğu ortaya çıkar. Şehrin gerçek olduğu anlaşılmasında sonra kaçırılan yazar artık nefes kesen bir macera ile baş başa kalacaktır. Başrol Oyuncuları: Sandra Bullock, Channing Tatum ve Daniel Radcliffe. Tüm sevdiklerinizle birlikte sağlık ve huzurla dolu keyifli film seyirleriniz olmasını dilerim, arkadaşlar.

  • Issızlık
   Issızlık için demiş ki;

   İspanyol sineması son zamanlarda dikkat çekici güzel filmlerle gündeme gelmiş olsa da ne yazık bu film pek olmamış. 'Issızlık' filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen deneyimsiz İspanyol yönetmen ve senarist David Casademunt kariyeri boyunca toplam 3 sinema filmi ile 5 kısa metraj filme imzasını atmış. Çok az bir bütçeye sahip olan film, ilk dakikalarda çok kaliteli bir korku filmi imajı yaratsa da ilerleyen zaman içerisinde izleyiciyi ne yazık tatmin etmeyi başaramış. Toplam 5 kişilik az bir kadroya sahip olan filmin çocuk oyuncusu İspanyol Asier Flores'in performansı her ne kadar da etkileyici olmuş olsa da çok zayıf kalmış senaryosu ve özellikle soru işareti yaratan finali ile korku filmi hayranlarının heyecanını yarıda bırakmış. Sözün kısası 'Issızlık' filmi, keşke çok daha iyi bir yönetmen ve senarist ile yola çıkmış olsaydı dedirten ve orta seviyeyi zorlayan bir film olmuş. İyi seyirler dilerim, arkadaşlar.

  • Lansky
   Lansky için demiş ki;

   Henüz 4 sinema filmi ve 3 kısa metraj filme adını yazdırmış olan Amerika'lı deneyimsiz yönetmen, yazar ve de yapımcı Eytan Rockaway çeşitli film festivallerinden 4 adaylık olmak üzere 8 ödül kazanmış olsa da henüz tam anlamıyla profesyonel bir projede yer almayı başaramamış. 'Lansky' filminin hem yönetmenliğini hem de senaristliğini üstlenen Eytan Rockaway pek deneyimi olmamasına rağmen sinema severlerden ortalamanın biraz üstünde puan almış ve ileride ümit vaat eden yönetmenler listesine girmeyi başarmıştır, diye düşünüyorum. Film, mafya ve derin devlet ilişkisini anlatmaya çalışırken aslında en büyük mafyanın devlet olduğu gerçeğini de tüm çıplaklığı ile izleyicinin gözler önüne seriyor. Sözün kısası, dikkat çekici bir film olmuş diyor ve keyifli film seyirleriniz olmasını diliyorum, arkadaşlar.

  • Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız
   Yapay Zeka Hakkında Konuşmalıyız için demiş ki;

   İnsanoğlu var olduğu andan itibaren özellikle teknoloji alanında büyük bir merak ve heyecanla hep daha ileriye gitmeye çalışmıştır. Ve günümüzde haddini fazlasıyla aşarak çok ileriye gitmiş ve kendinden daha üstün bir zekaya ulaşmak için, 'Yapay Zeka' diye adlandırdığı önü alınamaz çok tehlikeli bir maceraya atılmıştır. EGO'suna esir düşmüş insanoğlu denen bu aciz varlık, girmiş olduğu bu karanlık yolun kendi sonunu getireceğini bilemeyecek kadar arızalı ve de zararlı bir zekaya sahip olduğunu idrak ettiğinde dünyanın kaç bucak olduğunu işte o zaman çok iyi anlayacaktır. Kesinlikle izlenmesi ve ders çıkarılması gereken bir belgesel. İyi seyirler dilerim, arkadaşlar.

  • Derisini Satan Adam
   Derisini Satan Adam için demiş ki;

   44 yaşındaki Tunus’lu bayan yönetmen Kaouther Ben Hania’dan izleyicinin dikkatini çekmeye çalışan ve sosyal mesaj barındıran son derece enteresan bir film. Kariyeri boyunca toplam 8 sosyal içerikli sinema filmine imzasını atan ve 7 ödül kazanmayı başaran Tunus'lu bayan yönetmen 'Derisini Satan Adam' ((The Man Who Sold His Skin) filminin yönetmenliğini yapması yanında senaristliğini de üstlenmiş. Filmde rol alan oyuncular fazla deneyimi olmayan bir kadrodan oluşmuş. Film; Beyrut'ta yaşayan sözde çağdaş sanatçı Jeffrey Godefroi'nin, özgürlüğü karşılığında sırtını canlı bir sanat eserine dönüştürmeyi teklif ettiği Suriye'li mülteci Sam Ali arasında geçen son derece utandırıcı ve kışkırtıcı bir konuya sahip. Her ne kadar da yavaş ilerleyen bir senaryoya sahip olsa da insanlık adına filmin mutlaka izlenmesi gerektiği görüşündeyim. Mutlaka izlemenizi tavsiye ediyor ve iyi seyirler diliyorum, arkadaşlar.

  • Derisini Satan Adam
   Derisini Satan Adam için demiş ki;

   44 yaşındaki Tunus'lu bayan yönetmen Kaouther Ben Hania'dan izleyicinin dikkatini çekmeye çalışan ve sosyal mesaj barındıran son derece enteresan bir film. Tunus'lu yönetmen kariyeri boyunca