4,861 Görüntülenme
Red Notice
10 1 7 422

Red Notice

Kategori
Senaryo Rawson Marshall Thurber

Nolan Booth artık kırmızı bültenle aranan bir sanat hırsızı haline gelmiştir ve çok mükemmel bir hırsızdır. Ancak onun yakalanması için FBI ajanı John Hartley görevlendirilmiştir ve John’da işindi çok iyi bir ajandır. Bu işinde başarılı ancak iki farklı uçta çalışan ikili kafa kafaya geldiklerinde epeyce bir birbirleri ile uğraşırlar ancak Nolan sonunda yakayı ele verir. Bunun üzerine Sarah Black isimli ve yine işinde çok başarılı olan başka bir sanat hırsızı da çok değerli bir eserin peşindedir. John her ne kadar bir FBI kafasına sahip olsa da bir hırsız kafasına sahip değildir ve dünyanın kırmızı bültenle aranan bir diğer sanat hırsızını sadece önceden kırmızı bültenle aranıp yakalanmış birinin bulabileceğini düşünür. John ile Nolan sadece Sarah’yı bulup onu hücreye atana kadar ortak bir şekilde çalışmaya karar verirler ve Red Notice isimli muhteşem eğlenceli macera da başlamış olur. 


John dünyanın her yerinde kırmızı bültenle aranan suçluların peşinde olan bir FBI ajanıdır. John işini çok iyi yaptığı için kırmızı bültenle aranan suçlular için görevlendirilmektedir ve kimse ondan daha hızlı bir şekilde profesyonel kaçakları yakalayamaz. John yine büyük bir suçlu olan Nolan’ın peşine düşmüştür ve onu bulduğunda Nolan çok değerli bir tablo ile mekândan ayrılmak üzeredir. Fakat John uzun bir mücadelenin ardına Nolan’ı yakalamayı başarmıştır. Nolan kendini hapiste bulurken John ise başka bir işin peşine düşmüştür bile. Bu yeni görevi ise Sarah adında oldukça kurnaz bir sanat eseri hırsızını yakalamaktır. Sarah’da kırmızı bültenle aranmaktadır ve çok kabarık bir suç dosyasına sahiptir. 


Ancak John uzun uğraşlar sonrasında halen Sarah’yı yakalayamamıştır ve bu yüzden de kendisine Nolan yardım edecektir. Çünkü Nolan’da bir sanat eseri hırsızıdır ve bir hırsızı başka bir hırsızdan daha hızlı bulacak başka kimse de yoktur. İnanılmaz zıt bir ortaklığa başlayan Nolan ile John kendilerini bundan sonra aksiyon dolu bir maceranın içinde bulacaklardır. 


 

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum