398 Görüntülenme
Sniper: Rogue Mission
4.2 IMDB Puanı
10 1 5 32234

Sniper: Rogue Mission

Kategori
Yönetmen
Senaryo Oliver Thompson

Temponun bir an olsun azalmadığı bir film olan Sniper: Rogue Mission, kısa süre önce CIA’e katılan Brandon Beckett isimli bir keskin nişancının giriştiği amansız mücadeleyi konu alıyor. Günün birinde yozlaşmış bir ajanın yasadışı insan kaçakçılığı yaptığını öğrenen Brandon, eski arkadaşlarıyla iş birliği yaparak bir yandan bu ajanı ifşa etmeye; diğer yandan da suç örgütünü çökertmeye çalışacaktırç 6 Ağustos 2022 tarihinde izleyiciyle buluşan bu aksiyon dolu filmin yönetmenliği ve senaristliği Oliver Thompson’un imzasını taşıyor. IMDB’den 4.4 puan alan yapım, aksiyon ve gerilim türlerinde karşımıza çıkıyor. 4k filmin oyuncu kadrosunda ise Chad Michael Collins, Ryan Robbins, Sayaka Akimoto, Josh Brener, Brendan Seton, Dennis Haysbert, Jocelyn Hudon ve David Maclnnis gibi isimler bulunuyor.


Hedef aldığı hiçbir şeyi ıskalamayan, alanının en iyilerinden olan Brandon Beckett (Chad Michael Collins) isimli bir keskin nişancı, şimdilerde CIA için çalışmaktadır. CIA’e yeni katıldığı için ekibi tarafından çaylak lakabını alan Brandon, kısa süre sonra ortaya çıkaracağı bir yolsuzluk sayesinde kendisinin bir çaylak olmayacağını kanıtlamak üzeredir. CIA’de görevli olan bir ajanın, insan kaçakçılığı yaparak; kadınları kullandığını öğrenen Brandon, başlarda her ne kadar kararsız olsa da; kısa süre sonra bu yozlaşmış ajanı ifşa etmesi ve suç örgütünü ortadan kaldırması gerektiğinin farkındadır. Ancak Brandon’un bunları yapmasının tek yolu, kendi kurallarını kullanmasından geçecektir. 


Bu tehlikeli insanlarla tek başına mücadele etmesinin imkansız olduğunun farkına varan Brandon, birkaç eski dostundan yardım istemeye karar verir. Lady Death (Sayaka Akimoto) isimli bir suikastçi ve İç Güvenlik Ajanı olan Zero (Ryan Robbins) ile müttefik olan Brandon, bu yozlaşmış ajanın peşine düşecektir. Fakat Brandon için bu görev, her zamankilerden çok daha tehlikeli ve ölümcül olacaktır. Çünkü Brandon’un peşine düştüğü bu kirli çete, onu öldürmek için bir an bile duraksamayacaktır. Kendisini amansız bir savaşın içerisinde bulan Brandon, bu görevden başarılı bir şekilde ayrılabilecek midir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın