8,299 Görüntülenme
The KingsMan Başlangıç
6.3 IMDB Puanı
10 1 7 869

The KingsMan Başlangıç

(The King's Man)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Matthew Vaughn, Karl Gajdusek, Mark Millar

Bundan çok uzun yıllar önce birtakım politikacılar ile bazı silah satıcıları ve bazı güçlü ticari isimler bir araya geldiler. Bu isimlerin tek bir ortak amacı vardı ve bu amaç da dünyaya kaosu getirmek ve bu kaos üzerinden daha da zengin olmaktı. Plana göre ekipteki politikacılar sayesinde yanlış kararlar alınacaktı ve dünya adım adım bir savaşa sürüklenecekti. Bu savaş ise kısa bir süre sonra yerini Dünya savaşına bırakacaktı. Bu sayede ise gruptaki herkes bu korkunç olaydan kazanç sağlayacaklardı.


Dünyada böylesi korkunç bir kötüler ekibi varken elbette iyiler ekibi de vardı. Bu iyiler ekibi ise The King's Man adı verilen gizli bir teşkilattı. The King's Man teşkilatında birbirinden özel ajanlar yer almaktaydı. The King's Man ekibi ise aldıkları bir haber doğrultusunda bu korkunç komplonun kurulduğunu anlarlar ve bu olayın önüne geçebilmek için de hemen harekete geçerler. Fakat karşılarındaki kişiler oldukça güçlü kişilerdir ve ölümcül hamlelerini de yapmadan durdurulmaları şarttır. Fakat hem dünya hem de The King's Man ekibi için zaman hızla azalmaktaydı!


The King's Man: Başlangıç adıyla Türkçe dublajlı olarak da sizler için hazırladığımız yapımda yönetmen koltuğundaki isim Matthew Vaughn’dur. Mark Millar’ın, The Secret Service adındaki çizgi romanından yapımı senaryoya uyarlayan isimlerin başında da Vaughn bulunmaktadır. Vaughn’a senaryoda yardımcı olan isim ise Karl Gajdusek’dir. 4k film formatıyla da hazırlamış olduğumuz The King's Man filminde Harris Dickinson ile Gemma Arterton ve de Ralph Fiennes isimleri de yapımın başrol oyuncu kadrosunda yerini alan simalardır. The King's Man ekibi böylesine güçlü düşmanlar karşısında nasıl bir strateji geliştireceklerdir? Dünyayı mezarlığa çevirmek isteyen bu kişiler aslında kimlerdi? The King's Man ekibi her şey için çok geç olmadan bu kişileri nasıl yakalamayı başaracaklardı? Her şey bir yana kimdi bu The King's Man ekibi?

Serinin diğer filmleri 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın