6,594 Görüntülenme
Addams Ailesi 2
5.4 IMDB Puanı
10 1 6 621

Addams Ailesi 2

(The Addams Family 2)
Senaryo Dan Hernandez, Benji Samit, Ben Queen
Ödüller 1 ödül & 1 nomination

4k formatını da yapım vizyona girer girmez sizlere özel olarak hazır ettiğimiz The Addams Family 2’de, Gotik Addams ailesinin ilişkileri, artık eskisi kadar samimi ve içten değildir. Anne Morticia ve baba Gomez, her şeyin eskisi gibi olabilmesi için bir seyahat planlar. Bu sırada Wednesday, gerçek ebeveynlerinin kim olduğunu öğrenmek üzeredir.


Addams ailesinin bilime meraklı ve yetenekli üyesi Wednesday, üzerinde çalıştığı bir deneyi bilim fuarında sunmak üzeredir. Wednesday’in deneyi, Socrates isimli evcil hayvanının DNA’sını, Fester Amca’nın üzerinde denemektir. Wednesday, bu deneyi ile birlikte, insanların nasıl geliştirilebileceğini kanıtlamayı amaçlamaktadır. Wednesday, hazırlıklarını yapar ve sunuma başlamak üzeredir. Addams ailesinin geri kalanı bilim fuarının yapıldığı yere gelir. Wednesday, ailesinin gelmesi ile birlikte dehşete kapılır. Wednesday karakterini Chloë Grace Moretz isimli seslendirme sanatçısı seslendirmiştir. Fester Amca karakterini ise Oscar Isaac isimli seslendirme sanatçısı seslendirmektedir.


Bilim fuarının bitmesinden sonra Addams ailesi evine döner. Baba Gomez Addams, çocuklarının kendisi ve eşi Morticia’dan uzaklaştığından endişelenmektedir. Aile içi ilişkilerinin eskisi kadar sıkı olmadığından endişe eden Gomez Addams, ailecek bir seyahate çıkmaya karar verir. Hazırlıklar tamamlanır ve Addams ailesi, perili karavanlarına binerek, keyifli bir yolculuğa çıkmak üzeredir. Addams ailesi çıkmadan önce, Fester Amca, Thing ve Lurch, önden giderek yolculuğa başlar. Geride kalan Gomez ve Morticia Addams, avukatla konuşacaktır. 


Avukat Bay Mustela, Gomez ve Morticia Addams’a, kızları Wednesday’in doğumunda bir sihirbazlığın yapıldığını ve Wednesday’in genetiğinin değiştirilmiş olabileceğini söyler. Bay Mustela, Wednesday Addams’in gerçek bir Addams  olmayabileceğini söyler. Fakat baba Gomez ve anne Morticia, Bay Mustela’nın dediklerini umursamaz ve yolculuğa çıkar. Yolculuk sırasında Addams ailesi, Avukat Bay Mustela ve İngiliz uşağı Pongo tarafından takip edildiğini anlar.


Wednesday, deneylerine devam ederken, gerçek ebeveynlerinin kim olduğunu bulmaya çalışacaktır. Gerçek ebeveyninin kim olduğunu öğrenen Wednesday kendisini biyolojik olarak ailesi olmayan Addams ailesini korurken bulmak üzeredir.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum