583 Görüntülenme
Bütün Kızlar Adına
5.9 IMDB Puanı
10 1 6 53041

Bütün Kızlar Adına

(I Am All Girls)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Wayne Fitzjohn, Marcell Greeff, Emile Leuvennink

Çocuk ticareti yapan korkunç bir çete, acımasız bir seri katil ve gözünü budaktan sakınmayan bir polis! Bütün Kızlar Adına olarak da sitemizde hem dublajlı hem de 4k formatta bulabileceğiniz yapım işte bu üç konuyu tek bir çemberde toplamaktadır. Korkunç bir çete, çete liderinin peşinde olan iki zıt şahsiyet ve ortaya çıkan muhteşem bir intikam hikayesi.


Jodie hiçbir şeyden korkmayan ve ölüme bile meydan okuyan bir polistir. Jodie’nin yeni görevi ise çocuk ticareti yapan iğrenç bir çeteyi çökertmektir. Jodie bu işi tek tek yapmak yerine en iyisinin bu çetenin liderine ulaşmak ve onu alaşağı etmek olduğunu düşünür. İşte bu noktada da Jodie’nin yolu Thamsanqa ile kesişir. Thamsanqa her yerde aranan ve acımasızlığı ile tanınan bir kadın seri katildir. Thamsanqa’yı gökte ararken tam karşısında bulan Jodie buna inanamaz. Ama Thamsanqa boşuna Jodie’ye görünmemiştir. Thamsanqa’nın, Jodie’ye görünme sebebi kendisinin de bu çete liderini bulmayı ve onu öldürmeyi istemesidir. 


Jodie, Thamsanqa’nın amacını öğrendiğinde bu işi tamamlayana kadar bir süreliğine de olsa ateşkes yapmayı ve hatta birlikte çalışıp bu çete liderine ulaşmayı kabul eder. Artık tehlikeli zıt ama bir o kadar da güçlü silah bu çete liderinin peşine düşmüştür. Ama bu sırada çete de olan biteni öğrenmiş ve bu iki kadının peşine düşmüşlerdir. Jodie ve Thamsanqa için gerçek savaş da şimdi başlamış olur. Neden bir seri katil olan Thamsanqa bu çete liderini yok etmek için kimliğini bir polise açık edecek kadar ileri gitmiştir? Daha da önemlisi neden Jodie bir polis olmasına rağmen Thamsanqa’yı hemen tutuklamamıştır? Acaba bu iki tehlikeli kadının da bu iğrenç çete lideri ile geçmişten bir bağlantısı mı bulunmaktadır? Bir polis olan Jodie gerçekten de Thamsanqa’nın çete liderini bulduklarında öldürmesine izin verecek midir, yoksa Jodie de aynı Thamsanqa gibi bu çete liderinin ölmesini mi istemektedir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın