39,567 Görüntülenme
Eternals
6.8 IMDB Puanı
10 1 7 3968

Eternals

(Eternals)
Yönetmen
Senaryo Chloé Zhao, Patrick Burleigh, Ryan Firpo

Tam yedi bin yıl önce dünyamıza gelen ve kendilerine Eternals adını veren bir grup uzaylı, bu yedi bin yıl içinde insanoğluna kimi zaman yardım ettiler, kimi zaman işlerini kolaylaştırdılar ve kimi zaman da daha hızlı ilerlemeleri için yol gösterdiler. Ancak Eternals’ın yapmadığı ve asla yapmamaları için emir aldıkları bir şey vardı, bu da asla insanoğluna müdahale etmeydi. Savaşlar, korkunç afetler ve daha birçok korkunç olay yaşanırken Eternals tüm bu yaşananlara seyirci kalmak zorundaydılar. Fakat bu emrin içinde ufak bir detay vardı. Bu ufak detay ise Eternals asla insanoğluna müdahale etmeyecekti ta ki Deviants insanoğluna müdahale edene kadar.


Eternals ismiyle sitemizden hem de 4k film ya da ultra hd film olarak izleyebileceğiniz bu muhteşem filmde Deviants sonunda dünyaya bulaşmaya karar verirler ve insanoğlunu zavallı buldukları için de Deviants için en uygun olanı insanoğlunu hemen yok etmek ve gezegeni kendi kaynaklarından birisi olarak kullanmaktır. Fakat bu Deviants için çocuk oyuncağı olmayacaktır çünkü Eternals ekibinden Ajak onların dünyaya saldıracaklarını haber almıştır ve bu yüzden de hemen bu 7 bin yıl içinde dünyanın her yerine dağılmış olan Eternals ekibi üyelerini ziyaret etmeye ve onlara savaşa hazırlanmalarını söylemeye başlamıştır bile. Sadece üç günleri olan Eternals ekibi kısa sürede bir araya gelmiştir ancak bu henüz bir başlangıçtır çünkü Deviants korkunç bir öfke ve aç gözlülükle saldırıya hazırlanmaktalardır ve bu sırada da Eternals ekibi aslında neler olup bittiğini anlamaya çalışmaktadırlar. 


Thanos’un yok edişi ve sonrasında da yeniden bir araya gelen yok olanlar sayesinde kâinat yeniden oluşum yaratmak için gerekli enerji bulduğunda uzun zaman önce artık bir tehdit olamayan Deviants’lar da yeniden güçlenmiş ve gözlerini dünyaya dikmişlerdir. İşte yaklaşan bu korkunç savaş sadece dünya değil Eternals için de korkunç bir savaş olacaktır. Angelina Jolie’den,  Salma Hayek’e bir çok dev ismi içinde barındıran bu yeni efsane film henüz başlangıcını yapmaktadır ve filmin devamı niteliğindeki bölümlere de zemin hazırlamaktadır.

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

50 yorum