1,818 Görüntülenme
Her Şeye Evet
5.7 IMDB Puanı
10 1 6 200

Her Şeye Evet

(Yes Day)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Justin Malen, Amy Krouse Rosenthal, Tom Lichtenheld

Allison ve Carlos çiftinin zor da olsa bir olayı kabul etmeleri üzerine gelişen komik olaylara odaklanan 4k formatlı Yes Day filmi, Allison ve Carlos çiftinin üç çocuğuna her istediklerine tam bir gün boyunca evet demeleri ardına gelişen olayları ele almaktadır.


Herşeye Evet ismiyle Türkçe dublajlıyla da seyredebileceğiniz yapımda Allison ve Carlos birbirlerini çok sevdiler ve evlendiklerinde de inanılmaz hızlı bir hayat yaşadılar tabi ta ki çocukları olana kadar. Çocukları olunca yavaş yavaş kendi anne ve babalarına benzemeye başlayan çift, çocuk sayısı arttıkça da iyice çekilmez birer insan olmaya başladılar. Başta tek tük de olsa çocuklarının istedikleri yapan çift, çocuklar büyüdükçe her şeye hayır demeye başladılar ve durum da çocukları büyüdükçe onları etkilemeye başladı. Bu durum Allison ve Carlos çiftinin çocuklarının kendilerinden nefret etmesine dahi yol açtı.


Çocuklar sıkıntıdan patlarken internette yeni moda olmaya başlayan ve hem çocuklar hem de ebebeyinler için eğlenceli olabilecek bir oyunu oynamaya karar verdiler. Ama bu oyunu oynayabilmeleri için ilk önce anne ve babalarını ikna etmeleri gerekiyordu. Allison ve Carlos onları dinleyeceklerine söz verdiler ve oyunun kurallarını öğrenmek için bir dakika da olsa sustular. Çocuklar anne ve babalarının tam 24 saat boyunca onların her istediklerine evet demeleri gerektiğini söylediklerinde ise Allison ve Carlos hayatlarında hiç bu kadar çok gülmemişlerdi. Sonrasında bunun bir şaka olmadığını ve bu oyunu oynayan başka ebebeyinler olduğunu anladıklarında, bu sefer bu işin üstesinden kendilerinin de geleceğini kanıtlamak için bu oyun teklifini kabul ederler. Ve tam da bu sahne karesinde gerçekten eğlenceli ve kahkaha dolu filmde başlamış olur. Tam bir gün boyunca her şeye ama her şeye evet diyeceklerine söz veren Allison ve Carlos acaba bu sözlerini günün sonuna kadar tutabilecekler miydi? Çocuklar böyle muhteşem bir fırsatı nasıl kullanacaklardı?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın