12,602 Görüntülenme
Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası
5.8 IMDB Puanı
10 1 6 1182

Ölümcül Labirent 2 Şampiyonlar Turnuvası

(Escape Room: Tournament of Champions)
Yönetmen
Senaryo Will Honley, Maria Melnik, Daniel Tuch

Serinin ikinci filminde yönetmenliği Adam Robitel’in üstlendiği, senaryosunu Will Honley, Christine Lavaf ve Friedrich Böhm’ün beraber hazırladığı, 17 Eylül 2021 tarihinde Türkiye'de vizyona girecek olan, daha şimdiden 6.0 IMDB puanı almış, aksiyon, macera ve korku kategorilerinde bulunan, oyuncu kadrosunda Taylor Russell, Logan Miller ve Deborah Ann Woll gibi isimlerin yer aldığı, 6 kişinin kendisini farkında olmadan başka bir labirente soktuğunu ve el birliği ile kurtulmanın yollarını ararken içlerinden bazılarının fark etmesiyle daha önce o oyunu hepsinin oynamış olduğunu da keşfetmelerinin konu alındığı Escape Room: Tournament of Champions filmini sitemizde Türkçe Dublajı ile Ölümcül Labirent: Şampiyonlar Turnuvası isminde bulabilirsiniz.


Serinin ilk filmi Ölümcül Labirent filminin devamı olma niteliği taşıyan Şampiyonlar Turnuvası filminde önceki filmden tanıdığımız Zoey Davis (Taylor Russell) ve Ben Miller (Logan Miller) kendilerini kaçırıp ölümcül tuzaklarla dolu bir vagona kapatan kişileri bulmaya koyulurlar. Araştırmaları neticesinde bu ölümcül oyunu yapan psikopatların Manhattan'da şirketleri olduğunu öğrenirler kozlarını paylaşmak için oraya doğru giderlerken yeniden alı konulur ve tekrardan 4 kişi ile beraber ölümcül tuzaklarla dolu bir vagona koyulurlar. 


Ancak bu altı kişi birbirlerini tanımaya başladıkça öğrenirler ki bu sefer vagonlarda bulunan herkes daha önce böyle bir ölümcül oyunu oynamış ve sağ kurtulmuştur. Bir de içlerindeki kızlardan birisi bu oyuna bir daha oynamaya canı pahasına tamamen karşıdır. Vagondaki diğer gençler onu ikna etmek ve oyunu hep beraber, senkronize bir şekilde oynamak zorundadırlar. Çünkü daha önceden tecrübeli olan gençlerin bildiği üzere, oyunlar hepsi birlikte hareket ederse hepsinin kurtulacağı şekilde hazırlanmıştır.


Acaba bu sefer kahramanlarımız Zoey ve Ben, ölümcül oyunlardan sağ salim kurtulabilecekler miydi? Gruptaki asi kızı oyunu oynamaya nasıl ikna edeceklerdi? Bu oyunları hazırlayan psikopatların derdi neydi? Kahramanlarımızı sırf peşlerine düştükleri için mi alı koymuşlardı? Bu iş daha ne kadar devam edebilirdi? Yoksa asi kız haklı mıydı? Bu oyunu hiç oynamadan ve şirketin dediklerini yerine getirmeden de oradan sağ kurtulabilirler miydi?

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

5 yorum