4,914 Görüntülenme
Ortaya Karışık İlişkiler
5.4 IMDB Puanı
10 1 6 409

Ortaya Karışık İlişkiler

(More the Merrier)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Paco Caballero, Daniel González, Eric Navarro

Ortaya Karışık İlişkiler ismiyle de izleyeceğiniz 4k formatlı filmde, ilişkilerini kurtarmak için kimsenin cesaret edemeyeceği bir geceyi kabul eden bir çiftin başına gelen komik olaylar ele alınmaktadır. Luis Callejo, Ernesto Alterio ve Raul Arevalo isimleri filmin başrol oyuncu kadrosunu oluştururken, Paco Caballero, Eric Navarro ve Daniel Gonzalez filmin senarist ekibindeki isimlerdir. Bu isimlerden Paco Caballero ise ayrıca filmin yönetmen koltuğundaki isimdir.


Bir eş değiştirme partisi, neler olabilir ki? Bu partiye sorunlu bir çift, iki dengesiz kuzen ve her şeyi denemeye hazır bir grup da katılırsa her şey olabilir. Evet, ilişkilerinden bunalan ve eskisi gibi heyecanı bulamayan bir çift sonunda o delice kararı vermiş ve bir gece de olsa eş değiştirme partisine gidip başkaları ile olmanın nasıl bir şey olduğunu hatırlamaya karar vermişledir. Bu sırada aralarında bazı sorunların olduğu iki kuzen ise yine bu parti davetlileri arasındadırlar. Ancak asıl büyük olay her şeyi yaşamak için oraya gelen bir grup insanla başlar.


Bu inanılmaz dengesiz gruba, iki kuzen ve sorunlu çiftte dâhil olduğunda şamata başlar. Fakat şamatanın yanında kıskançlık krizleri gece ilerledikçe büyümekte ve gece yerini tehlike çanlarına bırakmaya başlamaktadır. Eğlenceli başlayan gece önceleri biraz utanma duygusu ile başlasa da kısa sürede her şey değişecek ve partideki kişiler akıllarına bile gelmeyen olayları yaşamak zorunda kalacaklardır. Partiye gelen grup neden her şeyi yaşamak için bu denli ısrar ediyorlar? Sorunları olan çiftler bu parti sayesinde ilişkilerine yeniden hayat verebilecekler mi? İki kuzen aralarındaki olayları aşıp yeniden yakınlaşabilecekler mi? Böyle bir parti de akla gelmeyen başa gelecek ve sonunda da kıskançlık krizleri nedeni ile partinin sonu başka bir yöne mi gidecektir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

2 yorum