799 Görüntülenme
Robot Köpek Archie 2
5.5 IMDB Puanı
10 1 6 72961

Robot Köpek Archie 2

(A.R.C.H.I.E. 2)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Robin Dunne

Konuşan ve süper güçlere sahip olan ve elini attığı her olayı ustalıkla çözen robot köpek yine bir işin peşinde maceradan maceraya sürüklenmektedir. Archie bu defa kendisini Gregory adında bir gençle dost olarak bulur. Gregory’nin babası ise bir karnaval sahibidir ve işleri pek de iyi gitmemektedir. Son dönemler hırsızlık vakaları ile ve müşterilerin azlığı nedeni ile kapanma noktasına gelen karnavala acil çözümler gerekmektedir. Bu acil çözümlerin tek cevabı ise elbette Archie’dir. 


Archie ile Gregory’nin babası Sydney bir arada gösteri yapacaklardır ve bu gösteride de Archie konuşan bir köpek rolü yapacaktır. Fakat Archie çok ileri bir zekâ ile çok ileri bir teknolojiye sahiptir ve bu yüzden de gösteriden sıkılması uzun sürmez. Ancak ne olursa olsun Archie karnavala dadanan hırsızı yakalamalı ve bu sırada da karnavalı eski popülerliğine yeniden kavuşturmalıdır. Fakat Archie ve dostlarını daha büyük sorunlar beklemektedir. Çünkü yine birileri Archie’nin sahip olduğu teknolojiye gözlerini dikmişlerdir ve ne olursa olsun Archie’yi ele geçirmeye karar vermişlerdir. 


Hem Türkçe dublajı yapılan hem de görüntüsü 4k film formatına alınan A.R.C.H.I.E. 2 isimli yapımda Michael J. Fox yine robot köpek Archie’yi seslendirmektedir. Fox’a başrol oyuncu kadrosunda aynı zamanda filmin yönetmeni ve senaristi olan Robin Dunne, Will Allen Mitchell ve Sheldon Bergstrom isimleri de eşlik etmektedir. Archie ile Gregory’nin planını ne zamana kadar açık vermeden devam edecektir? Archie sonunda karnavala dadanan hırsızların kim olduğunu bulabilecek midir? Daha da önemlisi bu defa Archie kendisini avlamaya gelen teknoloji hırsızlarından hem kendisini hem de dostlarını korumayı başarabilecek midir? Bir kez daha Archie günü kurtarıp süper kahraman robot ünvanını elinde tutmayı başarabilecek midir?

Serinin diğer filmleri 1

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın