863 Görüntülenme
Sessiz ve Derinden 2
5.7 IMDB Puanı
10 1 6 80390

Sessiz ve Derinden 2

(Jay and Silent Bob Reboot)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Kevin Smith

Jay ve Silent Bob sonunda Saban Films’e karşı giriştikleri yasal davayı kaybetmişlerdir. Ancak bununla da kalmayan Jay ve Silent Bob kendi isimlerini bile şirkete kaptırmışlardır. Yani artık onlara Jay ve Silent Bob denmemektedir. Bu kadarının artık çok fazla olduğunu düşünen ve bu zengin şirkete karşı diş bileyen iki dost çareyi Bluntman V Chronic filminin çekimlerini durdurmak ve kendi isimleri için de savaşmakta bulurlar. Filmin setine giden Jay ve Silent Bob filmin çekimlerinin tamamlandığını sadece önemli ve uzun bir sahnenin kaldığını öğrenirler. Bu uzun sahne ise sette değil, Hollywood’da çekilecektir. Bunu duyan Jay ve Silent Bob ise pes etmek yerine hemen yola koyulurlar. 


Jay ve Silent Bob yola çıkmasına çıkarlar ancak bu sessiz ve sakin bir yolculuk olmaz. Jay ve Silent Bob’u çok fazla macera da bu yol boyunca beklemektedir. Çılgın ve taşkın Jay ve Silent Bob yol boyunca bir minibüsü kaçıracaklar, Ku Klux Klan gibi korkunç bir tarikatın kurban töreninde yer alan kızları komik bir şekilde kurtaracaklar ve bu arada da birisi baba olduğunu keşfedecektir. Ancak tüm bunların dışında daha birçok macera ile yüz yüze gelecek olan Jay ve Silent Bob amaçlarından vazgeçmeyecek ve kendilerine yakışan bir inatla sonunda Bluntman V Chronic çekimlerine yetişeceklerdir. Ama Jay ve Silent Bob için bu filmin sonu mu demektir? 


Sessiz ve Derinden 2 ismiyle hem 4k formatıyla hem de Türkçe dublajı ile izleyeceğiniz bu komedi filminde her zaman olduğu gibi yönetmen ve senarist koltuğunda Kevin Smith’i görmekteyiz. Jay and Silent Bob Reboot orijinal ismiyle de izleyebileceğiniz ve sayamayacağımız kadar ünlü simayı kadrosunda barındıran yapımda Joey Lauren Adams, Fred Armisen ve Ben Affleck isimleri de yapımın kemik başrol kadrosundaki sevilen isimlerdir. Jay ve Silent Bob her şeye rağmen amaçlarına ulaşabilecekler midir?


 

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın