2,850 Görüntülenme
Sevdiğim Tüm Erkeklere
7.1 IMDB Puanı
10 1 8 229

Sevdiğim Tüm Erkeklere

(To All the Boys I've Loved Before)
Kategori
Yönetmen
Senaryo Sofia Alvarez, Jenny Han
Ödüller 5 ödül & 11 Adaylık.

Lara isimli bir liseli kızın sevdiği erkeklerin hepsine özel olarak mektup yazmasını ve saklamasını ancak bu mektupların sonrasında birisi tarafından tüm erkek arkadaşlarına postalanması sonucu başına gelen olayları anlatan Türkçe dublajlı Sevdiğim Tüm Erkeklere filmi, Lara’nın bu durum karşısında neler yaşadığını konu almaktadır.


To All the Boys I've Loved Before ismiyle 4k formatında bulacağınız filmde Lara bir lise öğrencisidir. Lara şu ana dek âşık olduğu tüm erkeklere özel mektuplar yazar ancak hiç birine postalama cesaretini kendinde bulamadığı için bu mektupları saklamayı tercih eder. Lara’nın yazmış olduğu son mektup ise şimdilerde ablası Margot’un birlikte olduğu erkek arkadaşı olan Josh’dır. Ancak üniversiteye gittiği için Josh ablasından ayrılmıştır ancak Lara yine de onunla çıkmanın kendisi ya da ablası için uygun olmadığını düşünmektedir. 


Aradan zaman geçer ve Lara kız kardeşi Kitty ile evde takılırken Lara yorgunluktan salonlarının kanepesinde uyuyakalır ve sıkılan kız kardeşi Kitty’de onun odasını keşfe çıkar. Kitty odasında Lara’nın özenle sakladığı mektupları bulduğunda aklına inanılmaz bir plan gelir. Kitty bu mektupların hepsini okumakla işe başlar ve sonrasında da mektupları kaptığı gibi odasına gider. Sabah olduğunda Kitty aceleyle tüm mektupları gerçek sahiplerine postalamak için de geç kalmaz. 


Lara okula döndüğü sabah arkadaşlarının tuhaf davranışları karşısında neler olduğunu anlayamaz. Eski çıktıkları ya da sevdiği erkekler tek tek gelmekte ve ona bir şeyler söyleyip gitmektedirler. İşin daha da kötüsü son aşkı Josh’da elinde bir mektup tutarak Lara’ya yaklaşmaktadır. Bu sırada Lara hemen yanında duran Peter ismindeki arkadaşını öper ve Josh’u uzaklaştırmayı da başarır. Sonrasında yolları yeniden kesişen Peter ve Lara konuşmaya başlarlar. Lara onu neden öptüğünü açıklar ve Peter’da, Lara’ya eğer kabul ederse kendisinin de Gen adındaki eski sevgilisini kıskandırmak istediğini söyler. Lara bu teklifi kabul eder ve ikisi sevgili rolü yapmaya başlarlar. Bakalım bu sahte sevgili rolünü Lara ve Peter ne kadar sürdürebileceklerdir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın