422 Görüntülenme
The Tribes of Palos Verdes
5.8 IMDB Puanı
10 1 6 37744

The Tribes of Palos Verdes

(The Tribes of Palos Verdes)
Kategori
Senaryo Karen Croner, Joy Nicholson
Ödüller 1 ödül

Medina ve Phil iki gençtir. Yakın zamanda Palos Verdes'e taşınan gençleri önlerinde heyecan verici bir hayat beklemektedir. Ancak Medina'nın hayalleri tahmin edilebilir her şeyin ötesindedir ve hayatında bazı kararlar almak zorunda kalacaktır. Baba Phi (Justin Kirk), banka kurmayı ve yeni çevrelerde tıbbi ünlü statüsüne ulaşmayı uman yenilikçi bir kardiyologdur. Anne Sandy (Jennifer Garner) gönülsüz bir Kaliforniyalı, tüm sahtekârlıklardan ve dalgaların aşağıya doğru "aralıksız" çarpışmasından etkilenmiş haldedir. Kardeş Jim (Cody Fern), ona kolay gelen popülerlikle meşguldür. Medine, popülerlikle ilgilenmeyen, kendi çizgisini arayan bir kızdır.  


4k ve Full HD 1080p kalitede sizlere sunulan The Tribes of Palos Verdes filminde; Onun gözünden görülen lise, dikkati dağılmış bir bayağılık saçmalığı; sınıf arkadaşlarının tüm fotoğrafları, onların cinsel aktiviteyi tatsız şekillerde taklit ettiklerini gösteriyor. Birkaçının üzerinde oturan şişman bir komşudan sörf tahtası satın alır. Jim'i her ikisi için de sörf yapmaya ikna eder. Spor bir süre onlar için rahatlama sağlar. Phil, Masonlara evlerini satan emlakçıya âşık olur. Aile hayatından çekilerek Sandy'yi rahatsız etmez. Jim, annesi tarafından "evin adamı" olarak bir rolü kabul ediyormuş gibi davranması için kandırılır ve ağır bir şekilde uyuşmaya başlar. Masonlar, Palos Verdes'e ulaşır ulaşmaz bir tür sanal deprem onlara karşı çalışıyor gibi görünmektedir. Okulda, parlayan yıldız Jim havalı çocuklarla takılmaya başlarken, Medina kendi işleriyle meşguldür. Anneleri Sandy düzensiz davranmaya başlar. 


Kocasının yaklaşmakta olan sadakatsizliğini mi beklediği veya onu buna sürükleyip sürüklemediği tam olarak belli değildir, ancak her halükarda işler tersine bir yolda hızla ilerlemektedir. Sadece kocası tarafından kovulduğu için ülke dışına taşınan Sandy, kendisini artık kendi hayatı olarak tanımadığı şeyde sürüklenirken bulur. Aile üyelerindeki herkesin kendisini bulması ve hayatlarına yön vermesinin zamanı gelmiştir. Karen Croner’in yönetmenliğini yaptığı başarılı film Palm Springs International Film Festival’de bir dalda aday olarak gösterildi. Hd film izleme ve 4k film izleme keyfini kesintisiz bir şekilde sunan The Tribes of Palos Verdes filmi Dublaj ve Altyazı olarak da sizlerle

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın