204 Görüntülenme
Troll: Kuyruklu Macera
5.1 IMDB Puanı
10 1 6 11389

Troll: Kuyruklu Macera

(Troll: The Tale of a Tail)
Kategori
Senaryo Suzanne Bolch, Johnny Carlsen, Peter Dodd

Bu muhteşem animasyon filmde Trol prensi Trym’ın başından geçenler anlatılmaktadır. Bu biricik prensin başına beklenmedik zor anlar geldiğinde olaylar gelişecektir. Bu biricik presin babası büyük Kral Grom’dur. Babası sürekli Trym’a büyüdüğünü hatırlatmakta ve artık bir prens gibi davranması gerektiğini söylemektedir. Fakat her şeyden öte Trym halen bir çocuktur.  


Fakat bir gün hiç beklenmedik bir şey ortaya çıktığında olaylar farklı bir hal alır. Kral Grom Ervod bölgesinin krallığını yapmaktadır. Bir gün Kral Grom ve oğlu Trym bir konudan dolayı tartışmaktayken Kral Grom bilinmeyen sihirli güçler tarafından kaçırılır. Olanlardan hiçbir şey anlamayan Trym ormadaki bilgeye koşar ve olanlar hakkındaki bilgeye bir şey bilip bilmediğini sorar. Fakat olaylar gelişir ve bilge Trym’a babasını üç gün içinde kurtarması gerektiğini söyler. Böylelik Trym babasını kurtarmak için bilinmedik bir maceraya atılır. Şimdi Trym ve en sevdiği dostları Trym’ın babası olan Kral Grom’u kurtarmak için savaşacaktır. Fakat bu savaş hiç de kolay olmayacaktır. 


4k film formatıyla siz değerli izleyicilerimizin beğenisine sunulan bu efsanevi yapımda  Kevin Munroe ile Kristian Kamp isimleri animasyonun yönetmenliğini üstlenirken, Suzanne Bolch ile Johnny Carlsen ve de Peter Dodd ise animasyonun senaristlik kısmında yer almaktadır. Güzel bir animasyon olan ve Trym ile arkadaşlarının atıldığı bu macerayı seslendiren isimlerden bazıları ise Sonja Ball ile Wyatt Bowen ve de Mark Camacho’dur.


Türkçe dublaj seçeneği ile dikkat çeken Troll: Kuyruklu Macera isimli etkileyici yapımda acaba Trym babası olan Kral Grom’u kurtarabilecek mi? Arkadaşları ile beraber büyük bir maceraya atılan Trym babasını nasıl kurtaracak? Bu büyülü güçler kim ve Kral Grom’u neden kaçırdılar?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın