18,586 Görüntülenme
Uncharted
6.6 IMDB Puanı
10 1 7 1840

Uncharted

Kategori
Yönetmen
Senaryo Rafe Judkins, Art Marcum, Matt Holloway

Ruben Fleischer’ın yönetmen koltuğunda yer aldığı 4k film formatıyla da siz değerli aksiyon ve macera filmi seven takipçilerimiz için hazırladığımız filmde Rafe Judkins ile Art Marcum ve de Matt Holloway isimleri de filmin senarist köşesinde yer alan isimlerdir. Uncharted ismiyle de sizlere Türkçe dublajıyla hazırladığımız yapımın başrol oyuncu kadrosunu ise Antonie Banderas ile Tom Holland ve de Mark Wahlberg isimleri paylaşmaktadır.


Nathan her işin kurnazlığın kavrayan bir adamdır ve yeni macerasında da kendisine Victor yani Sully lakaplı deneyimli ve hırslı bir hazine avcısı eşlik edecektir. Sully aslında Nathan’ı muazzam bir hazineyi bulabilmek için yardımcısı olarak yanına işe alır. Nathan ise peşlerinde oldukları hazinenin maddi değeri karşısında şoka girer. Çünkü peşlerinde oldukları hazine yaklaşık beş milyar dolar değerinde bir hazinedir. Ancak bu hazinenin peşine düşmeden önce Nathan bu hazinenin hikayesini öğrenecektir. 


Beş milyar dolarlık hazinenin tarihi ise bundan beş yüz yıl öncesine dayanmaktadır. Bundan bey yüz yıl önce Moncada Hanedanı bu hazineyi kaybetmiştir ya da belki de saklamıştır. Hikâyenin o kısmı biraz şaibeli olsa da sonuçta hazine Hanedanın elinden çıkmıştır. Şimdiyse Nathan ve Sully hazinenin izini sürüp hazineye ulaşmalıdırlar. Ama elbette ortada ufak bir sorun bulunmaktadır. Bu ufak sorun ise Santiago Moncada’dır. Çünkü Santiago Moncada haklı olarak bu hazinenin varisi olduğunu savunmaktadır ve bu hazine ona ve ailesine yeniden ait olmalıdır. Bu yüzden de Santiago Moncada her yerde bu hazineyi aramaktadır. 


Santiago Moncada çoktan hazine avına başlamıştır ve şimdi de Nathan ile Sully ona yetişmelidir. Ancak Santiago Moncada’ya yetişmek önemli değildir, onu da geçmek ve ondan önce hazineyi bulmalıdırlar. Çünkü Santiago Moncada, Nathan ile Sully’nin hazineyi istediklerini zaten haber almıştır bile. Fakat Nathan ile Sully öncelikle aralarındaki görünmez gerginliği sonlandırmalı ve birlikte çalışmayı öğrenmelidirler. Eğer Nathan ve Sully bunu yapabilirlerse belki de bir hazineden daha fazlasını da bulacaklardır.

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

18 yorum