202,094 Görüntülenme
Yenilmezler 4 Son Oyun
8.4 IMDB Puanı
10 1 9 20062

Yenilmezler 4 Son Oyun

(Avengers: Endgame)
  • Yapım Yılı
  • Ülke
  • Yapım Şirketi Marvel Studios, Walt Disney Pictures
  • Film Süresi 181 dakika
Senaryo Christopher Markus, Stephen McFeely, Stan Lee, Jack Kirby, Joe Simon, Jack Kirby, Steve Englehart, Steve Gan, Bill Mantlo, Keith Giffen, Jim Starlin, Stan Lee, Larry Lieber, Jack Kirby, Steve Englehart, Don Heck
Ödüller 1 Oscar Adaylığı. Diğer 67 ödül & 104 adaylık.

2019 yılında yayınlanan ve Marvel çizgi romanlarından uyarlanan Yenilmezler serisinin son filmi olan Avengers: Endgame, bu filmin ilk kısmını içeren Sonsuzluk Savaşı isimli filmde yaşanan korkunç olaylardan sonra yaşananları anlatır. Serinin devam filmi niteliğindeki filmin yönetmen koltuğunda yine Anthony ve Joe Russo, senarist koltuğunda ise Christopher Markus ve Stephen McFeely oturuyor. Filmin her zamanki oyuncularından  Robert DowneyJr. Mark Ruffalo, Chris Evans, Chris Hemsworth, Scarlett Johansson, Don Cheadle ve de Jeremy Renner başrollerde görülürken, ekibe ek olarak  Paul Rudd, Karen Gillan, Brie Larson, Danai Gurira, Benedict Wong, Josh Brolin, Jon Favreau, Bradley Cooper ve de Gwyneth Paltrow gibi ünlü isimleri de filmde görme şansını yakalıyoruz.


22 Nisan 2019 tarihinde vizyona giren serinin en son filminde, tarih Thanos’un son yıkımından tam yirmi üç gün sonrayı gösteriyor. Thanos'un bütün evrendeki yaşamın yarısını yok etmek için Sonsuzluk Eldivenini kullanmasından tamı tamına yirmi üç gün sonra, Carol Danvers, Tony Stark ve Nebula'yı derin uzaydaki konumlarından kurtarır ve diğer Yenilmezler ile Dünya üzerinde yeniden bir araya gelirler.Thanos'un ıssız bir gezegende olduğunu öğrendiklerinde, her şeyi tersine çevirmek için Sonsuzluk Taşlarını kullanmayı planlarlar ancak Thanos, bu durumu önceden görmüş ve kullanımlarını engellemek için taşları yok etmiştir. Bu duruma oldukça öfkelenen Thor, Thanos'un başını keser.


Bütün bu olanlardan tam olarak beş sene sonra, Scott Lang isimli adam kapana kısılı bir şekilde kaldığı gerçeklikten kaçarak takımın yanına gelir. Scott Lang’in orada beş sene değil, beş saat geçirdiğini söylemesi üzerine takım alarma geçer. Bunun, her şeyi geriye döndürmek için bir fırsat olabileceğini düşünen Yenilmezler Takımı, zamanda yolculuk yaparak geçmişe gitmek ve bütün bu felaketleri yaşanmadan önlemek için derin bir plan yapmaya başlarlar. Bu planın tek şansları olduğunun farkında olan takım, başarılı olmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak zorundadır.


Korku Filmleri Çok büyük bir reklam kampanyası ile tanıtımı yapılan ve hayranların sabırsızlıkla beklediği Avengers takımının son filmi, senaryosu, efektleri ve oyunculukları ile pek çok övgü almıştır. On bir gün içinde Sonsuzluk Savaşı filminin bütün rekorlarını geçerek yeni rekorlar kıran film, pek çok kategoride pek çok ödülü de kazanmıştır.


Yenilmezler 4 izle

Resimler 2

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

68 yorum