3,391 Görüntülenme
Power Rangers
5.9 IMDB Puanı
10 1 6 377

Power Rangers

Yönetmen
Senaryo John Gatins, Matt Sazama, Burk Sharpless

Bir arkadaş grubunun bir dağ yürüyüşünden sonra hayatlarının tamamen değişmesini ve sonrasında yaşanan olayları konu alan 4k formatında da izleyebileceğiniz Power Rangers filminde Dean Israelite yapımın yönetmen koltuğundaki isimdir. Burh Sharpless, John Gatins, Kieran Mulroney, Matt Sazama ve Michele Mulroney isimleri ise filmin kalabalık senarist kadrosunda bulunan isimlerdir. Türkçe dublajıyla da sitemizde sizler için yer alan filmde Dacre Montgomery, Naomi Scott ve RJ Cyler yapımın başrol oyuncu kadrosundaki simalardır.


Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin birgün dağ yürüyüşü yapmaya ve etrafı inceleyrek vakit geçirmeye karar verirler. Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin bu dağ yürüyüşü sırasında daha once fark etmedikleri bir mağara gördüklerinde başlarına ne gelebileceğini düşünmeden bu mağaraya girerler ve mağarayı iyice araştırırlar. Bu noktada başlarına hiçbir şey gelmez ve Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin sorunsuz bir şekilde evlerine dönerler. Fakat herşey bu noktada başlar çünkü evlerine dönen gençler başlarına tuhaf olayların geldiğini fark ederler. 


Jason, Kimberly, Billy, Zack, Trin bir anda özel ve korkutucu güçlere sahip olmuşlardır ve ne yapacaklarını bilemezler. Bir araya gelen ve olayı tartışan gençler sonrasında onlara yol gösteren garip görünümlü taşları fark ederler ve bu taşları takip etmeye karar verirler. Yolun sonunda oldukça derim bir mağaraya doğru yol alan Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin bu mağarada hayatlarını tamamen değiştirecek gerçeklerle yüzleşecek ve yeni hayatlarına başlamak için gerekli olan her şeyi öğreneceklerdir. Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin bu mağarada hangi bilgilere sahip olacaklardır? Bir anda süper kahramanlara dönüşmelerinin bir sebebi var mıdır? Bu yeni hayatlarında onlara kim yol gösterecektir? Jason, Kimberly, Billy, Zack ve Trin artık eskisi gibi olamayacaklarını Kabul edebilecekler midir?

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

3 yorum