134,763 Görüntülenme
Venom 2 Zehirli Öfke
6.3 IMDB Puanı
10 1 7 13343

Venom 2 Zehirli Öfke

(Venom: Let There Be Carnage)
Yönetmen
Senaryo Kelly Marcel, Tom Hardy, Todd McFarlane

Venom bu sefer Eddie ile birlikte ev arkadaşı gibi yaşamaya başlamıştır ve bu beraberlikte ilk ve en önemli kural ise insan yememektir. Eddie her ne kadar Venom ile aynı bedeni paylaşmakta zorlansa da aslında ona alışmıştır ve bu muhteşem serinin ikinci filmi olan ve sitemiz üzerinden de 4k film formatında Venom: Zehirli Öfke 2 ismiyle izleyeceğiniz bölümde, artık isteseler de istemeseler de Venom ve Eddie ayrılmaz bir ikili olmuşlardır. Ancak birbirlerine alışan sadece Venom ve Eddie değildir, Venom’u özellikle de kötülerden koruduğu kişilerde artık tanımaktalardır. Bu sayede de Venom ile Eddie sonunda eskisinden daha rahat bir hayat sürmektedirler. Fakat bu zor buldukları rahatlık yakında yerini büyük bir savaşa bırakacaktır çünkü Venom’un ezeli düşmanı kendini tutulduğu hapishaneden kurtarmakla kalmayacak üstelik gücüne de güç katıp Venom ve Eddie’ye saldıracaktır. 


Carnage tamamen yok edilmemiştir ve şu anda da Cletus Kasady isimli vahşi bir seri katilin bedenini zapt etmiş durumdadır. Ama Carnage’ın kapalı kalmak gibi bir niyeti yoktur ve eninde sonunda bir rövanşı olduğuna inandığı Venom ile karşı karşıya gelecektir. Bu sırada Eddie yeniden bir kariyer edinme umudu ile farklı kişilerle röportaj yaparak kariyerini yeniden oluşturmaya çalışmaktadır ve bu sefer de röportaj yapacağı kişi idamdan mucizevî bir şekilde kurtulmayı başaran ve vahşi cinayetleri ile tanınan Cletus Kasady adındaki bir seri katildir!


Aksiyon ile bilim kurguyu, gerilim ile daha bir üst seviyeye çıkarmış olan ve orijinal adı Venom: Let There Be Carnage olan filmde, Andy Serkis yapımın yönetmenliğini üstlenmektedir. Marvel’in ünlü Venom karakterinin yaratıcısı Todd McFarlane ve Tom Hardy’nin hikâyesini bu muhteşem film için senaryolaştıran isim ise Kelly Marcel’dir. Bu beklenen filmde Hardy’nin yanı sıra Michaelle Williams ve Woody Harrelson isimleri de filmin başrol oyuncu kadrosundaki simalardır.

Serinin diğer filmleri 1

Film hakkındaki düşüncelerinizi paylaşın

101 yorum